Презентація проекту «Arboretum» (Польща)

О 20:00 на відкритій сцені пл. Ринок в рамках святкування Дня міста, відбудеться додатковий концерт від Флюгерів Львова.

Натхненні майбутніми відвідинами України музиканти проекту «Arboretum» підготували музичну програму яка складається з творів що інспіровані дослідженням традицій народної пісенної творчості Мазур (Польща) та Поділля(Україна) .

Деякі з цих творів були записані видатним етнографом Оскаром Кольберґом. Решта зберігалися з покоління в покоління і були перейняті та популяризовані сучасними польськими та українськими дослідниками народної творчості.

Творці «Projekt Arboretum», так званою, гібридною формою, надають відверто фольклорному змісту старих пісень та танців – нове, сучасне звучання, змішуючи різноманіття сучасних стилів ( джаз, сучасна академічна музика, традиційний, прогресивний та альтернативний рок, співана поезія , різноманіття електронної музики тощо).

Додатковим натхненням мультикультурності проекту є буковинські та поділські коріння засновників «Projekt Arboretum» Олі Туркевич та Яцека Гурського.

Виконавчий та художній керівник проекту – Оля Туркевич : польсько-канадська співачка, композитор та аніматор культури. Спеціальними гостями програми «Мазури і Поділля» стануть учасники відомого українського колективу «Древо» – Тетяна Сопілко та Ганна Охрімчук.

Також на сцені виступлять відомі польські музиканти: Wojciech Hartman (скрипка), Paweł Iwaszkiewicz (флейта), Paweł Jabłoński (акордеон та клавішні), Marcin Riege (композитор, фортепіано та клавішні), Krzysztof Kowalewski (гітара), Marcin Ritter (бас гітара, контрвбвс), Adam Rozenman (перкусія) та Karol Domański (перкусія).

Продюсер та сценарист «Projekt Arboretum» – Jacek Górski.

За підтримки: ПАТ “Страхова компанія ПЗУ Україна”

 

Співфінансовано: