ShockolaD + DAGADANA (Україна – Польща)

Цей проект створюється спеціально для XVI Флюгерів Львова як спільне музикування двох гуртів які десять років тому роз’їхались різними Світами, але одним шляхом world music.              На цьогорічному фестивалі вони зберуться знову разом на одній сцені об’єднавши різні досвіди співпраці з іншими культурами: від Ісландії до Каліфорнії,  від Нової Зеландії до Монголії.

ShockolaD – проект, заснований на творчому тандемі відомих українських джазових музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Литвинюк. Музика проекту зароджується завдяки змішуванню різних стилів, імпровізації, неповторності ідей та мотивів, що базуються на українській свідомості музикантів. У звучанні цього колективу поєднують речі, які здаються непоєднуваними і робиться це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією.

shockolad.com

DAGADANA – це суміш джазової, електронної, польської та української народної музики. Звучання цього колективу це народні мелодії у власному аранжуванні які поєднуються з сучасною поезією та лірикою.
DAGADANA виступає як посол Східної Європи, який представляє співпрацю Польщі та України.

dagadana.pl

ShockolaD + DAGADANA                                                                                                                                     Учасники:
Анастасія Литвинюк – клавішні
Ігор Гнидин – барабани
Daga Gregorowicz – вокал, електроніка
Дана Винницька – вокал, клавішні
Mikołaj Pospieszalski – контрабас, бас-гітара, скрипка, вокал

Разом ShockolaD + DAGADANA створять неповторну атмосферу та стануть найкращим закінченням першого дня цьогорічних Флюгерів.