Українська(UA)English (UK)

«Дні мистецтва перфоманс у Львові» 2014

Із 29 серпня по 2 вересня у рамках «Тижня актуального мистецтва» відбудеться найбільший в Україні фестиваль перфомансу «Дні мистецтва перфоманс у Львові»

Дні перфомансу у ЛьвовіФестиваль демонструє широкий діапазон напрямків та технологій перфомансу, сприяє становленню нової ґенерації українських перфомерів та стимулює в Україні розвиток мистецтва перфоманс, який є важливою повноцінною складовою сучасного мистецтва.

Тема цьогорічного «Тижня», а також «Днів мистецтва перфоманс у Львові»: ментальніВійни.

Упродовж «Днів» перфоманси творитимуть молоді українські митці Володимир Топій, Антон Саєнко, Ярина Шумська, Василь Одрехівський; Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук, Ольґа Дзюбак, Пшемислав Квєк з Польщі; Тамар Рабан, Таль Альперштайн та Аніса Ашкар з Ізраїлю; «The Beutiful Formula Orchestra» з Німеччини.

У рамках «Днів мистецтва перфоманс у Львові» вже шостий раз відбудеться «Школа Перфомансу».
Для українських молодих митців це досі єдиний шанс безкоштовно навчатися мистецтву перфомансу у авторитетних майстрів . Кожного року до «Школи» з'їжджається близько пів сотні учнів з різних міст України та Польщі. Цьогоріч навчання відбуватиметься у двох групах. Початківців навчатиме відомий польський перфомер Януш Балдиґа, а учнів із досвідом – Пшемислав Квєк, що є одним із творців жанру перфоманс. Відео документацію про класиків перфомансу для «Школи» спеціально підготував знаний польський перфомер та куратор Вальдемар Татарчук.

Навчання у «Школі Перфомансу» триватиме із 29 серпня по 1 вересня. Заняття проводитимуться щодня від 10:00 до 14:00 у приміщенні «Медіатеки» (вул. Мулярська, 2а). 2 вересня, на завершення «Школи перфомансу», учні демонструватимуть свої перфоманс-ідеї.

Для участі у «Школі Перфомансу» потрібно заповнити АНКЕТУ  та надіслати її до 27 серпня на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .


Організатори: Інститут Актуального Мистецтва, Мистецьке об'єднання «Дзиґа»

Партнери: Польський Інститут у Києві, Посольство держави Ізраїль в Україні, громадська організація «Вірменська 35», Центр культури в Любліні, фундація «TransKultura»,  Міністерство культури України, Львівська міська рада

Сторінка «Днів Мистецтва Перфоманс у Львові»: www.dzyga.com/dp

Відео з «Днів» 2013 р.: