Українська(UA)English (UK)

Новини Етноклубу Набутків

У Етноклубі eclectic folk гурт "Cloud Jam"

У вівторок 27 травня о 21:00  у Етноклубі Набутків відбудеться концерт київського гурту "Cloud Jam".

cloudjam Музиканти обіцяють, що українські мотиви у стилі eclectic folk створять неповторний малюнок з атмосферно-трансових наспівів, щедро збагачених енергійними ритмами на перетині традицій та сучасноті.   

Місце: арт-кафе "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35 "Дзиґа", 2-ий поверх)
Вхід: 30 грн.


У складі гурту зазвичай 5-6 чоловік. У музиці Cloud Jam звучать: 3-4 вокали, бас- та гітара, акордеон, флейта, сопілка, тилинки, дримби, губна гармоніка, калімба, казу, ударні, африканська, латиноамериканська та маршева перкуссія.

Публіка цінує Cloud Jam за щирість виконання, можливість "to get me high", драйв, власне звучання та неочікувані аранжування. "...ми неначе хмари - такі ж неповторні, летимо у різних просторах та напрямках. Але буквально на мить вони поєднуються разом, створюючи унікальний візерунок ... так і  народжується Cloud Jam".     

Гурт Cloud Jam приймав участь у фольклорних фестивалях Угорщини, Македонії, Туреччини, Польщі, Румунії, України, Франції, Німеччини та тричі їздив з туром по Індії. В Україні гурт виступав на фестивалях "Трипільске коло", "Стародавній Меджибіж",  "Vedalife", "Казкове місто", "Обертонік", а також взимку 2013-2014рр. тричі зіграв на Майдані для більш ніж 100 000 слухачів.

Етноклуб набутків - Набуваймося в добрій манорії!
www.dzyga.com/ethnoclub
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
група на facebook