Українська(UA)English (UK)

Про Етноклуб Набутків

Про клуб

«Добра манорія та правдива музика!»

  - це ідейний осередок, духовна толока і мистецька школа. Це творчий цех, що гуртує  музик, дослідників та шанувальників етнічної культури. Для тих, кого цікавить таємниця давньої музики - це мандрівка в пошуках власного звучання. Для тих, кому чіпає серце автентичне виконання народної музики - можливість набутися в рідному колі. Джерелом чи осердям  наших спільних пошуків є традиційна музика.  І, керуючись одкровеннями давніх музик, ми стаємо на шлях вдосконалення та одвічної гармонії: запускаємо добрі вібраціі і слухаєм резонас світу.

Для нас важливими є діалог і співпраця людей різних музичних напрямів чи, навіть, різних видів мистецтв, довкола творення сучасного етнозвуччя.

Мистецькі завдання клубу - повернути народній музиці її справжність, насиченість, неповторний характер; створити особливу атмосферу клубу - з глибиною звучання, з можливістю безпосередньго відкриття: коли в близькому ми бачимо дальнє, а в далекому - несподівано близьке і рідне. Всім нам можливість набутися!

Коло зацікавлень - предвічний мелос карпатського регіону, феномен балканської музики , полтавське багатоголосся,.. архаїчні танці, глибина звучання давніх інструментів та жива містерія музики.

Набутки: життя клубу сповнене зустрічей та відкриттів. У формі здибанок-концертів, майстер-класів, співмузикування ми обмінюємося радістю та знаннями. Нам тішать душу забави, данцовні, вечорниці, балюнки, храми -  традиційні закони організації свята.Спів - для комунікації із Всесвітом. Трембіта, замість мобільного і дримба, замість Інтернету.

Не маємо часу нудитися - робимо і набуваємось: зустрічі з майстрами та виконавцями,  перегляди фільмів, відеоматеріалів з експедицій, ініціатива музичних проектів, майстер-класи з виготовлення та гри на давніх музичних інструментах, як то флояра, дримба, тилинка, трембіта, цимбали, кобза, бандура...

Духовним підґрунтям є музика нашого коріння - одвічне звучання, яке пульсує в наших жилах, ритм який відбивають в танці наші ступні, серця та долоні. Опираючись на цю першооснову і дослухаючись до себе актуальних, ми творимо нові форми: від автентичного виконання (roots)до найрізноманітніших експериментів в царині фолкової та етно музики.

 «Ніякої «романтіки», - свідомий крок сучасних людей назустріч собі!»

 

Етноклуб у 2013 році

Із кожним роком Етноклуб мусить змінюватися з огляду на потребу духовного вдосконалення та відповідності до змін суспільного довкілля. Цього року також нудитися не будемо.

Окрім вівторкових концертів, сейшенів, майстер-класів цього року плануємо разом відсвяткувати Великдень, виїхати на польову лабораторію у Віпче, зробити сплав по Черемоші та вже наступної зими разом колядувати.


У лютому починаємо новий сезон 2013 і будемо проводити оновлення членства:

із 1 лютого 2013 р. старі членські квитки є недійсними!

 

Участь у клубі на 2013 р. дає наступні переваги:

 


5% знижка на обслуговування в кав'ярні «Під Клепсидрою» та клубі «Квартира 35» (вул. Вірменська 35).

Вільний доступ до інформації та ресурсів Клубу.

Безкоштовний вхід на сейшени Клубу.

Знижка 50% на концерти Клубу та партнерських клубів: «BluesClub.Lviv», «JazzClub.Lviv», платних акцій фотоклубу «Ч/Б.5х5», арт-клубу «ТАМ».

Знижка 50% на всі концерти у великих залах,  що проводить Клуб та «Дзиґа» (для двох осіб).

Знижка 50% на платні концерти дзиґівських фестивалів: «Флюгери Львова», «ФортМісія», «Jazz Bez» та ін.

Знижка 50% участь у варштатах, майстер-класах, воркшопах, інших едукативних проектах, що проводить «Дзиґа».

Пріоритетна реалізація власних проектів у рамках традиційних львівських фестивалів, концертів у Львові та за його межами.

Члени Клубу мають прерогативу у резервуванні столиків у  Клубі «Квартира 35». Резервація здійснюватиметься не пізніше ніж за 2 год. до початку акції та знімається за 10 хв.  до її початку.


 
Ознакою членства у Клубі є клубна картка (з індивідуальним номером та магнітною стрічкою).


!!! Для отримання членського квитка необхідно: заповнити АНКЕТУ та внести ПОВНИЦЮ.

Заповнену анкету можна вислати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або передати безпосередньо координатору клубу Остапові Костюку на вівторкових засіданнях.

Внесок до повниці клубу на 2013 рік становитиме 200 грн. з особи. Ці гроші потрібні Клубу аби оплачувати дорогу, проживання та побут гуртам, яких ми запрошуємо з інших міст або із закордоння.

Нагадуємо: набуваємося щовівторка  о 20 год. у арт-кав'ярні «Квартира 35»  (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх).

Наша сторінка: www.dzyga.com/ethnoclub

Звязок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (координар - Остап Костюк)

Запрошуємо людей, серця яких здатні відчути первозданну містерію музики, приєднатись до розвитку ЕтноКлубу.