Українська(UA)English (UK)

Маніфест Етноклубу Набутків


Етноклуб Набутків – це ідейний осередок, духовна толока і мистецька школа. Це творчий цех, що гуртує  музик, дослідників та шанувальників етнічної культури. Для тих, кого цікавить таємниця давньої музики – це мандрівка в пошуках власного звучання. Для тих, кому чіпає серце автентичне виконання народної музики – можливість набутися в рідному колі. Джерелом чи осердям  наших спільних пошуків є традиційна музика.  І, керуючись одкровеннями давніх музик, ми стаємо на шлях вдосконалення та одвічної гармонії: запускаємо добрі вібраціі і слухаєм резонас світу.

Для нас  важливими є діалог і співпраця людей різних музичних напрямів чи, навіть, різних видів мистецтв, довкола творення сучасного етнозвуччя.

Мистецькі завдання клубу – повернути народній музиці її справжність, насиченість, неповторний характер; створити особливу атмосферу клубу – з глибиною звучання, з можливістю безпосередньго відкриття: коли в близькому ми бачимо дальнє, а в далекому – несподівано близьке і рідне. Всім нам можливість набутися!

Коло зацікавлень - предвічний мелос карпатського регіону, феномен балканської музики , полтавське багатоголосся,.. архаїчні танці, глибина звучання давніх інструментів та жива містерія музики.

Набутки: життя клубу сповнене зустрічей та відкриттів. У формі здибанок-концертів, майстер-класів, співмузикування ми обмінюємося радістю та знаннями. Нам тішать душу забави, данцовні, вечорниці, балюнки, храми –  традиційні закони організації свята. Спів – для комунікації із Всесвітом. Трембіта, замість мобільного і дримба, замість Інтернету.

Не  маємо часу нудитися – робимо і набуваємось: зустрічі з майстрами та виконавцями,  перегляди фільмів, відеоматеріалів з експедицій, ініціатива музичних проектів, майстер-класи з виготовлення та гри на давніх музичних інструментах, як то флояра, дримба, тилинка, трембіта, цимбали, кобза, бандура...

Духовним  підґрунтям є музика нашого коріння
– одвічне звучання, яке пульсує в наших жилах, ритм який відбивають в танці наші ступні, серця та долоні. Опираючись на цю першооснову і дослухаючись до себе актуальних, ми творимо нові форми: від автентичного виконання (roots) до найрізноманітніших експериментів в царині фолкової та етно музики.

  «Ніякої «романтіки», - свідомий крок сучасних людей назустріч собі!»

Обов’язки: бути людиною.

Права:

    * Вільний доступ до знань та можливостей Клубу
    * Безкоштовний вхід на здибанки Клубу для двох людей
    * Знижка 50% на всі концерти,  що робить ЕтноКлуб, JazzClub.Lviv  та «Дзиґа» (для двох осіб)
    * Знижка 50% участь у варштатах, майстер-класах, воркшопах, інших едукативних проектах

Набутки
: щовівторка  о 19 год. у арт-кав’ярні «Квартира 35»  (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )

Повниця: вартість вступного внеску та річного членського квитка – 200 грн.

Не  для членів Клубу: вартість вхідного квитка  на концерти –  50 грн.

Звязок: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (координар – Остап Костюк)