Domergue-Litvinyuk Project (FR-UA)

Ідея створити «Domergue-Litvinyuk Project» зародилася в серпні 2017 року на фестивалі «Voicingers» (Польща) , під час спільної лабораторії французьких ,польських та українських музикантів.

Перші концерти проекту на фестивальній сцені були тепло сприйняті публікою та отримали схвальні відгуки критиків і музикознавців.

Навесні цього року в рамках фестивалю «Французька Весна 2018» результати французько-української «музичної колаборації» зможе оцінити і український слухач.

Окрім концертів гості з Франції Manu Domergue  та Jean-Michel  Charbonnel проведуть майстер-класи  для учнів Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики.

Учасники:
Manu Domergue – вокал, мелофон
Jean-Michel Charbonnel- контрабас
Anastasija Litvinyuk – фортепіано
Igor Hnydyn – барабани

Проект реалізовується за підтримки Посольства Франції в Україні.

Організатори проекту: Арт-центр «Дзиґа» , ГО «Інститут Актуального Мистецтва» , Альянс Франсез Львів, Old Fashioned Radio (OFR) , 32 Vozdvizhenka Arts House та Джазовий клуб “ДжЕм”.

Про музикантів:

Manu DOMERGUE
У свої 32 роки ManuDOMERGUE має великий музичний досвід співака та мультиінструменталіста. Після закінчення Консерваторії в Valence (Франція), він довший час навчався та музикував в Каліфорнії. Повернувшись на батьківщину, він один з перших в джазі почав використовувати рідкісний музичний інструмент мелофон. З того часу він постійно досліджує та експериментує з різними музичними інструментами та голосом у джазі та інших видах музики. У 2009 році він був прийнятий в Національну Паризьку Консерваторію. За останні роки Ману реалізував велику кількість спільних проектів з такими музикантами, як: Riccardo DEL FRA, Loïs LEVAN, Carine BONNEFOY, Mônica PASSOS, Roy HARGROVE Він також є засновником французько – малійської групи «LANAYA». Зараз Ману є вокалістом та викладачем історії музики у Didier Lockwood Music Center.
http://www.ravenmusic.fr/

Анастасія ЛИТВИНЮК

Джазова піаністка, співзасновниця проектів ShockolaD, LvivJazzTrio, LitvinyukAcousticJazz. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчалась в Анджея Ягоджінського. Разом з Ігорем Гнидином творять львівське джазове середовище. Із лютого 2009 р. є співзасновницею Jazz Club Lviv. Є координатором відомих джазових варштатів Cho-Jazz у Польщі. Постійно бере участь в різних джазових проектах з українськими, польськими та американськими музикантами, такими як Marc BERNSTEIN, Debbie CAMERON , FrankPARKER, Michal BARANSKI, Michal MISKEWICH, Radek NOWICKI, Michal JAROS, Grzegorz KAENAS, Hans-Peter SALENTIN, Piotr BARON , Юрій ЯРЕМЧУК , Ігор ЗАКУС та інші. З 2015 р. – одна із засновників джазової кафедри у Львівській Національній Музичній Академії. Працює там як викладач. http://shockolad.com/en

Jean-Michel CHARBONNEL

Відомий французький контрабасист та викладач імпровізаційної музики. Автор чотирьох сольних альбомів :“Club”, Civilized People”,“Expected on Time” та “Songs for Everyday”. Як контрабасист він співпрацював та творив спільні проекти з великою кількістю видатних музикантів : Marc-Michel LE BEVILLON , André CHARLIER, Benoît SOURISSE , Didier LOCKVOOD, Kurt ROSENWINKEL,Jerry BERGONZI, Billy COBHAM, Jean-Marie ECAY, Jean-Marie MARRIER, Jean-Jacques MILTEAU. Одним з визначальним для нього стала співпраця з легендарним джазовим органістом Eddy LOUISS. З 2014 року він є викладачем гри на контрабасі в Didier Lockwood Music Center.

Ігор ГНИДИН

Один з найкращих джазових барабанщиків України, засновник проекту ShockolaD, Igor Hnydyn Project, Jazz Club Lviv, Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики. 2010 року потрапив до вісімки стипендіатів від Kennedy Center, вибраних з-поміж музикантів із 59 країн. Переможець європейського конкурсу барабанщиків V-Drums . Грав разом із такими джазменами як: Melvin TAYLOR, Michael BOWIE, Frank PARKER, Piotr BARON, Michal JAROS, Tomasz DABROWSKI, Sheldon D’SILVIA, Mark COFFЕ та багато інших.