ROCKOKO – КОНЦЕРТ-КВАРТИРНИК

ROCKOKO,як і обіцяли,цьогоріч підготували для своїх шанувальників особливі події у рідному для колективу місті ­- Львові. Одна з них – це перший квартирник гурту, який відбудеться 25 березня у Арт-центрі Дзиґа. Це буде особливо атмосферний вечір музики, де кожен, хто слідкує за творчістю ROCKOKO зможе поспілкуватися з учасниками та дізнатися всі подробиці з життя гурту; почути нові і поспівати під вже рідні мелодії.

ROCKOKO – український музичний гурт створений в 2012 році, відомий своїм оригінальним інсрументальним виконанням.
ROCKOKO відносить себе до жанру Symphonic Rock, та в різноманітності звучання можна почути такі жарни як: Acoustic, Pop, Dance, Drum and Bass, Metal, тощо…В доробку команди навіть твори, з елементами джазу.

Географія виступів ROCKOKO постійно розширюється, тому що виконання гурту не залишить байдужим найвибагливішу публіку.
ROCKOKO – унікальий проект, суміш драйву і креативу. Потужний інструментальний гурт, напрямок музики якого не підпадає певному визначенню.

З метою ще більшого збагачення музики ROCKOKO музичними фарбами, в 2016 році в гурту виникла ідея виступити із симфонічним оркестром. ПІсля чого був започаткований тандем ROCKOKO та Lviv Jazz Orckestra – як традиційний щорічний феєрверк емоцій, який передає нестримну енергію музики на всі 100%! Пятеро учасників гурту ROCKOKO та понад 35 музикантів оркестру творять незабутній вечір, який ви запам”ятаєте надовго.