Українська(UA)English (UK)

Новини Фото клубу 5х5

Анастасія Іванова у клубі 5х5

У середу, 24 травня о 19:00 у арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться творча зустріч з Настею Івановою в рамках чергового засідання фотоклубу «5х5».

Анастасія Іванова у клубі 5х5 Вхід вільний і бажаний.

Ця ідея була занадто очевидною, аби нею скористатися, але одна дівчина взяла на себе цю відповідальність. Мова про розкішну ідею створення енциклопедіїї львівських брам і про Анастасію Іванову. Тепер є книжка «За львівськими брамами», яку можна придбати у книжкових крамницях і насолоджуватися нашою старовиною. Але нам хочеться знати більше про авторку і тому я запрошую вас на зустріч в клуб «5х5».

Кіно про фотографа Грегорі Крюдсона

 У середу, 26 квітня о 19:00 у клубі «5х5» відбудеться перегляд документального кіна про фотографа Грегорі Крюдсона. 

Вхід вільний і бажаний.
"Під час останньої нашої зустрічі ми кілька слів сказали про Грегорі Крюдсона. Він звичайно заслуговує на окрему увагу, але розказувати словами про це важко — краще подивитися." розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Нові надходження до книжкового клубу 5х5

фотоклуб «5х5»12 квітня о 19.00, в арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться чергове засідання фотоклубу «5х5».

Вхід — вільний.

"Мені наснився дивний сон, немов переді мною дві нові книжки, що ще пахнуть типографською фарбою. І справді сьогодні мені їх доставили, це довгоочікувані новинки, які будуть представлені у фотоклубі 5х5 у цю середу 12 квітня о 19.00. Перша це книга українського петербуржця Сергія Максимішина «Сто фотографій», а друга — «Понад дахами» киянина Олександра Ранчукова. Крім того, я покажу вам попередні книжки тих самих авторів —на такому порівняльному аналізі і буде базуватися найближче засідання нашого книжкового клубу. Вхід вільний і бажаний." — розповів про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

8 і ½ у клубі 5х5

8 і ½ у клубі 5х5 У середу, 29 березня, в арт-кав'ярні «Квартира 35 відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5» та перегляд стрічки Федеріко Фелліні «8 і ½».

Початок — о 19:00.
Вхід — вільний.

Центральна картина всього повоєнного італійського кінематографу – 8 і ½ Федеріко Фелліні. Ми будемо її дивитися у середу на фотоклубі, дивитися і вчитися не як будувати кадр і шукати момент, ми будемо досліджувати дещо інші речі. Фільм дасть нам відповідь не що знімати а як. Вступне слово — моє, я розкажу, як фотографу треба дивитися це кіно. Вхід вільний і бажаний”розповів про зустріч куратор клубу Костя Смолянінов.

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5В середу, 15 березня о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться майстер-клас Ростислава Павлика з проявки чорно-білої плівки.

Ростислав привсилюдно буде проявляти свої власні плівки загальновживаними і альтернативними методами проявки. Якість навчання гарантовано, вхід вільний і бажаний.

Ви мене знаєте – я якщо щось роблю, то роблю погано, але ж не всі довкола такі во. Є люди, їх ще називають перфекціоністами, вони намагаються все робити «як книжка пише». Таким є Ростислав Павлик, він навчить вас правдивим методам аналогової фотографії, покаже як треба, не як швидко і дешево, а власне покаже, що треба робити, аби досягнути якісних результатів. Повторюю, якісних.” -розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов

Книжковий клуб

Книжковий клуб 5х5У середу 15 лютого о 19.00 на другому поверсі "Дзиґи" відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5, яке буде присвячене новим надходженням фотокнижок до колекції Кості Смолянінова.

"Крім того, подивимося ще раз деякі старі надходження —вони того варті. Наприклад вічний і завжди актуальний Ралф Гібсон. Можете також приносити хвалитися своїми надбаннями", - розповідає куратор фотоклубу 5х5 Костя Смолянінов.

Вхід вільний і бажаний.

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

У четвер, 9 лютого о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться зустріч, присвячена турецький тревел-фотографії.

Вхід - вільний і бажаний.

"А в гостях у нас будуть турецькі фоторафи і мандрівники, яких представить Зехра Арслан. Вони подорожують від Марокко до Тібету і тішать публіку своїми яскравими знимочками. Дійшла справа і до нас." - розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Євген Самученко у клубі 5х5

Євген Самученко у клубі 5х531 січня о 19:00 в арт-кафе «Квартира 35», що на другому поверсі Дзиґи відкриється персональна виставка одесита Євгена Самученка. Проект, який представить наш гість носить назву «Одного разу на Марсі».

Вхід вільний і бажаний.

От що каже сам автор: «На створення цього проекту мене надихнув незвичайний, «космічний» ландшафт Куяльницького лиману. Серія робіт створювалася протягом трьох років. Зйомка відбувалася в нічний час практично без застосування фотомонтажу».
У 2016 році сім робіт з цього сету експонувалися в Лондоні в рамках виставки «Monochrome». Крім того, Євген люб’язно погодився поділитися деякими секретами своєї майстерності, отже після відкриття запрошуємо на творчу зустріч з автором.