Українська(UA)English (UK)

Новини Фото клубу 5х5

Книжковий клуб

Книжковий клуб 5х5У середу 15 лютого о 19.00 на другому поверсі "Дзиґи" відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5, яке буде присвячене новим надходженням фотокнижок до колекції Кості Смолянінова.

"Крім того, подивимося ще раз деякі старі надходження —вони того варті. Наприклад вічний і завжди актуальний Ралф Гібсон. Можете також приносити хвалитися своїми надбаннями", - розповідає куратор фотоклубу 5х5 Костя Смолянінов.

Вхід вільний і бажаний.

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

У четвер, 9 лютого о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться зустріч, присвячена турецький тревел-фотографії.

Вхід - вільний і бажаний.

"А в гостях у нас будуть турецькі фоторафи і мандрівники, яких представить Зехра Арслан. Вони подорожують від Марокко до Тібету і тішать публіку своїми яскравими знимочками. Дійшла справа і до нас." - розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Євген Самученко у клубі 5х5

Євген Самученко у клубі 5х531 січня о 19:00 в арт-кафе «Квартира 35», що на другому поверсі Дзиґи відкриється персональна виставка одесита Євгена Самученка. Проект, який представить наш гість носить назву «Одного разу на Марсі».

Вхід вільний і бажаний.

От що каже сам автор: «На створення цього проекту мене надихнув незвичайний, «космічний» ландшафт Куяльницького лиману. Серія робіт створювалася протягом трьох років. Зйомка відбувалася в нічний час практично без застосування фотомонтажу».
У 2016 році сім робіт з цього сету експонувалися в Лондоні в рамках виставки «Monochrome». Крім того, Євген люб’язно погодився поділитися деякими секретами своєї майстерності, отже після відкриття запрошуємо на творчу зустріч з автором.

Викрадачі велосипедів у клубі 5х5

Викрадачі велосипедів у клубі 5х5

У середу, 18 січня о 19:00 у арт-кав'ярні «Дзиґа» відбудеться чергове засідання клубу 5х5.

Вхід вільний і бажаний.

Продовжуємо вивчати кінокадр і навчатися будувати фотокадр. Цього разу звернімося до витоків, до італійського післявоєнного неореалізму. Після моєї коротесенької передмови, де я зверну увагу на те, на що треба звернути увагу, ми подивимося фільм Вітторіо деСіка «Викрадачі велосипедів».” - розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Перше у 2017 році засідання клубу 5х5

Перше у 2017 році засідання клубу 5х5

У середу, 11 січня, о 19:00 в Дзизівідбудеться перше цього року засідання клубу 5х5.

Вхід - вільний і бажаний.

Доста святкувати! Треба повертатися у людиноподібний стан і йти слухати щось цікаве. Тим більше, що у цю середу буду виступати я. В рамках програми запропонованої Льонею Троценко я розкажу про трьох видатних фотографів сучасності. Бідбір авторів здійснено абсолютно випадково, але на щастя це Вілліам Егглстон, Саллі Манн і Вольфганг Тільманс. Ми будемо дивитися фотографії, коротесенькі відео та книжки. Запрошую усіх! - розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

Марія Гоїн у клубі 5х5

Марія Гоїн у клубі 5х5

В середу, 23 листопада, о 19:00 варт-кав'ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) відбудеться чергове засідання клубу «5x5» і фотозвіт Марії Гоїн про її бреславські пригоди.

Вхід вільний і бажаний.

Поки Марійки не було з нами, вона була у Вроцлаві, де робила проект про тамтешні задвірки. Місячна резиденція і виставка у найпрестижнішій вроцлавській галереї це неабиякий успіх нашої одноклубниці.” - розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

Льоня Троценко у клубі 5х5

Льоня Троценко у клубі 5х5У середу, 9 листопада о 19:00 відбудеться чергове засідання фотоклубу «5х5». Вхід вільний і бажаний.

"Молодий дніпрольвовський мистецтвознавець Льоня Троценко розпочне новий цикл зустрічей у клубі 5х5. Цей цикл буде присвячений різним постатям у фотографії, детальному аналізу їх творчості і їх окремих найкращих творів. В ідеалі ми бачимо теоретичну препарацію твору і дискусію про фотографію і сучасне мистецтво у більш широкому розумінні. Це початок нашої нової форми існування у клубі і від вашої участі буде залежати її майбутнє." - розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

Тарас Бичко у клубі 5х5

В середу, 2 листопада о 19:00 в «Квартирі 35» (вул. Вірменська, 35) відбудеться творча зустріч з Тарасом Бичко в рамках чергового засідання фотоклубу «5х5».

Тарас Бичко у клубі 5х5Вхід вільний і бажаний. 

“Дуже давно у Львові не було яскравих молодих фотографів, тепер здається з’явиться, якщо все складеться. Принаймні на нього звертають свою увагу провідні світові ресурси присвячені стріт-фото. Поговоримо про його успіхи, творчість, перспективи і проблеми жанру, в якому він творить. Можливо буде дискусія, особисто я на це надіюсь.” - розповідає куратор фотоклубу Костя Смолянінов.