Українська(UA)English (UK)

Новини Фото клубу 5х5

8 і ½ у клубі 5х5

8 і ½ у клубі 5х5 У середу, 29 березня, в арт-кав'ярні «Квартира 35 відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5» та перегляд стрічки Федеріко Фелліні «8 і ½».

Початок — о 19:00.
Вхід — вільний.

Центральна картина всього повоєнного італійського кінематографу – 8 і ½ Федеріко Фелліні. Ми будемо її дивитися у середу на фотоклубі, дивитися і вчитися не як будувати кадр і шукати момент, ми будемо досліджувати дещо інші речі. Фільм дасть нам відповідь не що знімати а як. Вступне слово — моє, я розкажу, як фотографу треба дивитися це кіно. Вхід вільний і бажаний”розповів про зустріч куратор клубу Костя Смолянінов.

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5

Майстер-клас Ростислава Павлика у клубі 5х5В середу, 15 березня о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться майстер-клас Ростислава Павлика з проявки чорно-білої плівки.

Ростислав привсилюдно буде проявляти свої власні плівки загальновживаними і альтернативними методами проявки. Якість навчання гарантовано, вхід вільний і бажаний.

Ви мене знаєте – я якщо щось роблю, то роблю погано, але ж не всі довкола такі во. Є люди, їх ще називають перфекціоністами, вони намагаються все робити «як книжка пише». Таким є Ростислав Павлик, він навчить вас правдивим методам аналогової фотографії, покаже як треба, не як швидко і дешево, а власне покаже, що треба робити, аби досягнути якісних результатів. Повторюю, якісних.” -розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов

Книжковий клуб

Книжковий клуб 5х5У середу 15 лютого о 19.00 на другому поверсі "Дзиґи" відбудеться чергове засідання фотоклубу 5х5, яке буде присвячене новим надходженням фотокнижок до колекції Кості Смолянінова.

"Крім того, подивимося ще раз деякі старі надходження —вони того варті. Наприклад вічний і завжди актуальний Ралф Гібсон. Можете також приносити хвалитися своїми надбаннями", - розповідає куратор фотоклубу 5х5 Костя Смолянінов.

Вхід вільний і бажаний.

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

Zehra Arslan Ceylan у фотоклубі 5х5

У четвер, 9 лютого о 19.00 у фотоклубі 5х5 відбудеться зустріч, присвячена турецький тревел-фотографії.

Вхід - вільний і бажаний.

"А в гостях у нас будуть турецькі фоторафи і мандрівники, яких представить Зехра Арслан. Вони подорожують від Марокко до Тібету і тішать публіку своїми яскравими знимочками. Дійшла справа і до нас." - розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Євген Самученко у клубі 5х5

Євген Самученко у клубі 5х531 січня о 19:00 в арт-кафе «Квартира 35», що на другому поверсі Дзиґи відкриється персональна виставка одесита Євгена Самученка. Проект, який представить наш гість носить назву «Одного разу на Марсі».

Вхід вільний і бажаний.

От що каже сам автор: «На створення цього проекту мене надихнув незвичайний, «космічний» ландшафт Куяльницького лиману. Серія робіт створювалася протягом трьох років. Зйомка відбувалася в нічний час практично без застосування фотомонтажу».
У 2016 році сім робіт з цього сету експонувалися в Лондоні в рамках виставки «Monochrome». Крім того, Євген люб’язно погодився поділитися деякими секретами своєї майстерності, отже після відкриття запрошуємо на творчу зустріч з автором.

Викрадачі велосипедів у клубі 5х5

Викрадачі велосипедів у клубі 5х5

У середу, 18 січня о 19:00 у арт-кав'ярні «Дзиґа» відбудеться чергове засідання клубу 5х5.

Вхід вільний і бажаний.

Продовжуємо вивчати кінокадр і навчатися будувати фотокадр. Цього разу звернімося до витоків, до італійського післявоєнного неореалізму. Після моєї коротесенької передмови, де я зверну увагу на те, на що треба звернути увагу, ми подивимося фільм Вітторіо деСіка «Викрадачі велосипедів».” - розповідає про зустріч Костя Смолянінов.

Перше у 2017 році засідання клубу 5х5

Перше у 2017 році засідання клубу 5х5

У середу, 11 січня, о 19:00 в Дзизівідбудеться перше цього року засідання клубу 5х5.

Вхід - вільний і бажаний.

Доста святкувати! Треба повертатися у людиноподібний стан і йти слухати щось цікаве. Тим більше, що у цю середу буду виступати я. В рамках програми запропонованої Льонею Троценко я розкажу про трьох видатних фотографів сучасності. Бідбір авторів здійснено абсолютно випадково, але на щастя це Вілліам Егглстон, Саллі Манн і Вольфганг Тільманс. Ми будемо дивитися фотографії, коротесенькі відео та книжки. Запрошую усіх! - розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.

Марія Гоїн у клубі 5х5

Марія Гоїн у клубі 5х5

В середу, 23 листопада, о 19:00 варт-кав'ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) відбудеться чергове засідання клубу «5x5» і фотозвіт Марії Гоїн про її бреславські пригоди.

Вхід вільний і бажаний.

Поки Марійки не було з нами, вона була у Вроцлаві, де робила проект про тамтешні задвірки. Місячна резиденція і виставка у найпрестижнішій вроцлавській галереї це неабиякий успіх нашої одноклубниці.” - розповідає про зустріч куратор фотоклубу Костя Смолянінов.