Галерея Дзиґа. Одна з перших галерей contemporary-art в Україні.
«Дзиґа» вже 20 років представляє яскраві, дискусійні та експериментальні проекти. Галерея презентує мистецтво нашого часу: інсталяція, нові медіа, перфоманс, сучасні живопис, графіку, пластику та ін.
Від заснування в 1997 році галерея Дзиґа відкрила багатьох відомих художників та досі є стартовим майданчиком для молодих потенційних митців. Галерея зберігає своє лідерство за рахунок постійного пошуку найбільш актуальних і складних напрямків мистецтва. «Дзиґа» проводить фестивалі сучасного мистецтва, презентує українських художників за кордоном, ініціює мультидисциплінарні проекти, проводить лекції, майстер класи, субкультурні практики…

Галерея відкрита до співпраці з класиками сучасного мистецтва, молодими митцями та кураторами з різних країн. Орієнтовна тривалість експозиції – місяць, проте, терміни можуть змінюватись в залежності від специфіки проекту.

Арт-директор галереї Дзиґа: Володимир Кауфман.
Адреса: вул. Вірменська,35, Львів, 79008. Контакти: телефон +38 (032) 297 56 12. dzygagallery@gmail.com
Галерея відкрита щодня. Понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця: з 12:00 до 21:00. Субота, неділя та святкові дні: з 10:00 до 21:00. Вхід вільний.

Події

Архів подій