ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Джем-сейшн «Бах на Юпітері»

У вівторок, 21 лютого, в арт-кав'ярні «Квартира 35» відбудеться джем-сейшн «Бах на Юпітері».

Джем-сейшн «Бах на Юпітері» Початок о 20.00.
Вхід 30 грн.

Сергій Зеленський — композитор, гітарист, педагог, член Національної спілки композиторів України. Закінчив Львівську консерваторію (1992; кл. П. Гергелі, М. Скорика). Тяжіє до пошуків та експериментів, що відображається у виборі оригінальних текстів для вокальної музики широкого діапазону авторів (від В. Шекспіра, Дж. Байрона, В. Блейка до М. Шашкевича, В. Ходасевича, М. Журавель, В. Неборака, Б. Гавриліна). Пише також музику на власні вірші, у творах використовує елементи джазу та рок-музики, створює композиції із застосуванням технік сонористичної та мінімалістичної музики. Випустив 9 компакт-дисків (2002–2006).

Павло Гречка — композитор, піаніст, член Національної спілки композиторів України. Закінчив Львівську консерваторію по класу композиції у М. Скорика та фортепіано у В. Вайцнер та Н. Грамотєєвої. Автор трьох Симфоній, Сонати для фортепіано, камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає також як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.

Іван Огар – один із найдосвідченіших українських контрабасистів. Артист батяр˗бенду «Галичина» Віктора Морозова, львівського фольк˗бенду «Бурдон», ансамблю народної музики «Аркан», ансамблю ретро˗музики «Галицька ревія» Ростислава Демчишина, вокально˗інструментального ансамблю «Жайвір» та легендарного ансамблю «Ватра». Виступав із зірками естради ще із «совіцьких» часів та воскрешав український фольклор на зорі незалежності. Останні роки займається звукозаписом.


ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ