ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Михайло Балог на Lublin Jazz Festival

Впродовж 9 днів – з 21 по 29 квітня в Центрі культури в Любліні (вул. Пеов'якув, 12, Польща), а також в різних локаціях міста Люблін проходитиме IX Lublin Jazz Festival, де з проектом «MANU» виступить український джазовий саксофоніст, учасник «Джаз-клубу Львів», імпровізатор та автор медитативної музики Михайло Балог.
Михайло Балог на Lublin Jazz Festival


Концерт відбудеться в суботу, 29 квітня, о 20:00, в Греко-Католицькій церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Любліні (ал. Варшавська, 82).

Перший Lublin Jazz Festival відбувся ще в 2008 році. Головною ідеєю фестивалю є презентація найцікавіших польських та світових музичних проектів – найвидатніших представників сучасної джазової сцени, через мейнстрім до імпрвізаційної музики та молодих музикантів. Музичні події фестивалю завжди супроводжуються візуальними та освітніми заходами. На Lublin Jazz Festival виступали чимало знаних джазменів та зіркових джазових колаборацій серед яких: Vandermark Resonance, Brötzmann – Swell – Nilssen-Love, Pink Freud, Wacław Zimpel...

Фестиваль є наймасштабнішою музичною подією Центру культури в Любліні, а також найбільшим джазовим фестивалем в Любліні та регіоні.

Більше про фестиваль читайте тут:
http://lublinjazz.pl/

****
Михайло Балог — відомий український джазовий саксофоніст, імпровізатор та автор експериментальної та медитативної музики. Автор електронного проекту «MANU», колишній учасник відомого етно-джазового гурту «ShockolaD», співавтор проекту «ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ» та багатьох міжнародних колективів. 2008 року закінчив Донецьку державну музичну академію ім. С. Прокоф’єва. В 2009-2010 рр. був студентом джазових майстер-класів в м. Ходжєж. У складі різних груп брав участь у фестивалях «Jazz Bez», «Флюґери Львова», «Форт.Міссія», «Пап Джаз Фест». Як сайдмен грав у проектах «Ужгородський Біґ Бенд», «Біґ Бенд Українського Національного Цирку», Tequila, Acoustic Duo з відомим баяністом Золтаном Міґовічем, Eugenia Sacharova Project, Afterlight Project , Triangular Matrix, Michael Balog Project. Із 2009 р. – учасник «Джаз-клубу Львів» та один з лідерів львівського джазового середовища.
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ