ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Мистецька резиденція для львів'ян у Вроцлаві "A-i-R Wro"

Програма A-i-R Wro [Artist-in-Residence Programme A-i-R Wro] в партнерстві з Мистецьким об'єднанням «ДЗИҐА» оголошує набір на арт-резиденцію в місті Вроцлав.

Конкурсний відбір на резиденцію у Вроцлаві "A-i-R Wro"


Учасниками можуть бути: художники, куратори, менеджери, продюсери, творці культури, аніматори, вчені і журналісти, які репрезентують Львів.
Переіод резиденції: червень-липень або вересень-жовтень 2017

Тривалість резиденції: від 6 до 8 тижнів

Учасникам резиденції забезпечується: проживання в центрі Вроцлава, добові, покриття транспортних витрат та кошти на реалізацію проектів (деталі - в приєднаних файлах).


Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 8 травня 2017, 24:00.

Результати: 15 травня 2017 року

Більше інформації про конкурс на www.airwro.wroclaw2016.pl

Хто ми?

The Artist In Residence Programme AIR Wro є програмою Європейської Столиці Культури Вроцлав 2016. Головна мета – підтримувати та заохочувати діяльність осіб, що представляють різні сфери мистецтва і культури, активістів, зацікавлених у співпраці з представниками місцевих громад та середовищ, а також прагнуть вибудовувати міжнародні культурні відносини.

В 2017 році AIR Wro фокусується на сучасій урбан-культурі та різних її проявах. Від ідентичності жителів міста, кураторських та мистецьких досліджень в історичному контексті, діагнозу й аналізу стану проінформованості жителів, їх ролі в творенні та залученості до численних культурних та соціальних подій, відповідно до стану екології та ‘спільного простору’, обидва в розумінні публічного простору як платформи для творення та зміцнення відносин.

Кого ми запрошуємо?

Місто та його культура можуть бути вихідною точкою для мистецьких, культурних та соціальних заходів, пов'язаних з діалогом та медіацією. Ми запрошуємо зацікавлених в урбан-сцені митців, кураторів, журналістів, активістів та аніматорів створити новий проект у Вроцлаві. Ключовими словами цього конкурсу є: урбаністична ідентичність та спільнота, екологія та “зелена” філософія, культурна та громадянська освіта, самоорганізація та колективізм, публічний простір та інноваційні рішення для міст, активізм, підпільні ініціативи, дизайн та нові технології, і понад усе — мистецькі та культурні практики в сучасному урбаністичному середовищі.

Ми запоршуємо мешканців таких міст: Бреда (Нідерланди), Лілль та Пуатьє (Франція), Дрезден та Вісбаден (Німеччина), Грондо (Білорусь), Градець-Кралове (Чеська Республіка), Каунас та Вільнюс (Литва), Львів (Україна), Рамат Ган (Ізраїль) та Рейк'явік ()


Що ми пропонуємо?

резиденція у Вроцлаві від 6 до 8 тижнів в період червень-серпень або вересень-жовтень 2017

житло в центрі міста

добові в розмірі 20 € / день

покриття транспортних витрт – до 300 €

покриття витрат на матеріалидо 300 €

власне, налагодження контактів, виробнича та промоційна підтримка

Як?

Як подати заявку?

Заявка повинна містити такі документи (англійською мовою):

– CV

портфоліо

опис проекту, що містить його розклад та перелік потенційних партнерів з Вроцлава та Нижньої Сілезії (інституції, організації, митці та мистецькі групи)

Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 8 травня 2017, 24:00. Тема листа повинна містити назву міста, прізвище та ім'я апліканта. В листі вкажіть, будь ласка, бажаний місяць перебування на резиденції.

Період прийому заявок: 8.03.2017-8.05.2017

Результати: 15.05.2017

Критерії відбору:

відповідність проекту меті мистецької резиденції, детально описаній в § 1 Правила та норми (10 балів)

концептуальна та мистецька якість проекту, а саме точний опис ідеї і процесу його виконання, художніх, науково-дослідних, освітніх, анімаційної та/або соціальної цінності проекту, використання цікавих технік і засобів вираження, посилання на міську культуру (10 балів)

міжнародний характер проекту, коперація з локальним мистецькими та культурними середовищами, а також представниками місцевих організацій і/або інституцій, що сприятиме обміну знаннями, досвідом та діяльністю (5 балів)

вплив на громадську, мистецьку та культурну діяльність локальних спільнот, власне можливість взяти участь в проекті для резидентів Вроцлава та/або Нижньої Сілезії, наприклад за допомогою майстер-класів, тренінгів, семінарів, дебатів, лекцій, презентацій чи зустрічей (5 балів)

Контакти:

Berenika Nikodemska: berenika.nikodemska@wroclaw2016.pl

Krzysztof Bielaszka: krzysztof.bielaszka@wroclaw2016.pl
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ