ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Лекції в Лабораторії «Березіль»

Із 12 по 15  травня у Львові в рамках Лабораторії міждисциплінарних практик «Березіль» відбудеться серія публічних лекцій з мистецтва.

Майстер-класи із перфомансу від Лабораторії «Березіль»


Лабораторія міждисциплінарних практик «Березіль»  розвиватиме новаторські мистецькі практики, засновані Лесем Курбасом. Лабораторія діятиме із 12 по 15 травня та окрім лекцій  міститиме майстер-класи та перфоманси митців з України, Польщі, Китаю та Гонконгу.

Місце: галерея «Дзиґа» (вул. Вірменська,35)
Вхід вільний.


У програмі лекцій та розмов:

12 травня, о 12:00 – театрознавець  та викладач Роман Лаврентій «Я вибираю Березіль» ( про творчі методики Курбаса).

12 травня, о 14:00 – співробітниця НЦТМ ім. Леся Курбаса, перфомерка групи «TanzLaboratorium»  Лариса Венедіктова «Медіа та медіальна поверхня».

12 травня, о 16:00 – лекція-перфоманс  Володимира Топія .

13 травня, о 15:00 –  лекція-перфоманс  арт-директора галереї «Дзиґа», куратора мистецьких проектів  Володимира Кауфмана.

14 травня, о 13:00 – розмова Ярослава Футимського «Про вплив. про важливість. про практику».

15 травня, о 15:00 – ОБГОВОРЕННЯ подій в ЛАБОРАТОРІЇ


ПРОГРАМА Лабораторії «Березіль»

Подія у FB

Довідка: Лабораторія«Березіль» – це вивчення нових міждисциплінарних практик актуального мистецтва, можливість почути, навчитись мистецьким практикам (які часто не присутні в українській освітній системі) через лекції, тематичні зустрічі-обговорення, майстер-класи, перфоманси, авторські проекти та консультації із запрошеними досвідченими теоретиками та практиками нових арт-технологій. Розвиток та застосування новаторських практик, які розпочав Лесь Курбас на арт-сцені 20-их років минулого століття, відкрили інший шлях для самовираження тоді і надихає тепер. Лабораторію створюють організатори великих арт-проектів Тижня Актуального Мистецтва та Школи Перфомансу.


Організатори та партнери: Інститут Актуального Мистецтва,  Мистецьке об'єднання «Дзиґа», Громадське об'єднання «Вірменська 35», Львівська Міська Рада, Польський Інститут у Києві.


ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ