ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

ЛЮБОВ ПІД ЧАС ВІЙНИ

13 березня у Львові відбудеться презентація роману Олександри Іванюк «АМОР[Т]Е», що у лютому вийшов у «Видавництві 21». Запрошує мистецьке об’єднання «Дзиґа».
ЛЮБОВ ПІД ЧАС ВІЙНИ


Початок презентації о 18.00.
Модеруватиме зустріч письменниця, перекладачка Галина Шиян.
.

«АМОР[Т]Е» – не із «солодких» історій про любов. Вона пульсує революцією і війною. Тут усе до болю правдиве, адже роман побудовано на реальних подіях, головними героями яких є італійка Франческа Леонарді та донецький вчитель історії, громадський активіст, доброволець батальйону «Дніпро-1» Юрій Матущак. Франческа приїхала до Донецька вдосконалити свою російську мову і викладати італійську. Юрій відкриває італійці Донецьк український. І разом з тим, Франчесці відкривається таїна справжнього, сильного почуття.

Драматизму розвитку стосунків молодих людей додає те, що вони потрапляють у вир донецького Євромайдану, російської окупації, стають їхніми активними учасниками. Юрій пішов добровольцем до батальйону «Дніпро-1» і загинув в «Іловайському котлі».

Історія головних героїв роману вийшла вже за межі суто приватної. Вона стала фундаментом для висвітлення важливіших питань, для їхньої актуалізації. дозволяє привернути увагу до інших проблем. По-перше, вона заповнює не надто висвітлену частину Революції Гідності – Донецький Майдан. По-друге, дає зрозуміти, що за кожним загиблим у цій війні – особистість, жива людина зі своєю долею, неповторною історією, а не пам’ятники і меморіальні дошки. Роман підкреслює цінність кожної людини.

«АМОР[Т]Е» – історія не лише Франчески і Юрія, а й всіх, хто знайшов і втратив, хто загинув і хто залишився жити з пам’яттю про загиблих, усіх, хто вірив, сподівався, боровся. Усіх тих, кого знищили в Іловайському котлі, Дебальцевому, Авдіївці, Пісках, Щасті… А розповідь про Юрія у контексті його стосунків з Франческою, стилю його життя, важливих для нього справ дозволяє ще краще усвідомити, що він і подібні йому – це не роботи, не кіборги, а реальні люди, які мали на життя значно більше планів і права, ніж на смерть. 

«Видавництво 21», Олександра Іванюк, Галина Шиян, МО «Дзиґа» запрошують Вас 13 березня взяти участь у дуже не простій, щемливій, але важливій і зворушливій розмові.

Про книгу «АМОР[Т]Е», авторку, про закордонні презентації роману:

http://www.books-xxi.com.ua/products/amorte

http://www.books-xxi.com.ua/brands/ivanyukoleksandra

http://www.books-xxi.com.ua/announce/14-lyutogo-vijde-roman-pro-lyubov-bez-plyushu-ta-bliskitok

http://www.books-xxi.com.ua/news/den-pamyati-golovnogo-geroya-amorte-i-persha-prezentatsiya-romanu-projdut-u-lyublini


Інга Кейван, PR-менеджер «Видавництва 21»
+38(096)532 92 36
+38(099)475 85 61
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ