ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Простір актуальної культури: LEMinarium

Простір актуальної культури: LEMinarium відбуватиметься 24 березня – 2 квітня 2017 року
 LEMinarium


Традиційно Станіслава Лема сприймають у парадигмі його фантастичних творів, чим значно спрощують і обтинають його унікальну філософську концепцію.

У LEMinarium’і ми не прагнемо вчергове інтерпретувати твори Станіслава Лема чи ілюструвати їх. Ми переосмислюємо його концепції і продовжуємо його думки.

Як можуть співіснувати люди і технології – тепер і у майбутньому? Ким є людина у всесвіті? Яким може бути мистецтво завтра? І чи готові ми зустріти і зрозуміти Іншого у новому світі?


// артистична програма
Простір для відкриття нового, спрямований у майбутнє, відкритий для сміливих припущень і дивних колаборацій. Одне з запитань, яке організатори скеровують до митців-учасників: яким може бути «паралельне» мистецтво, якщо воно спробує трактувати невідоме нам не з позиції людського?

23/03 // 15:00 // Дзиґа // прес-конференція // Маніпуляції // Володимир Кауфман // фотопроект

24/03 // 17:00 // галерея Дзиґа // ОКЕАН генеративна звукова скульптура // Андрій Лінік

24/03 // 17:30 // галерея Дзиґа, проект Соціалка // DrillBot. Robot. Partner 3.0 // роботичний перфоманс //

Штефан Дьопнер [de_slo]

25/03 // Центр міської історії Центрально-Східної Європи // лекція, розмова

17:00 // Яніна Пруденко. Радянська медіаархеологія. Кібернетичне мистецтво.

18:00 // Штефан Дьопнер [de_slo]. Роботичне.

26/03 // 18:00 // галерея Дзиґа, проект Соціалка // DrillBot. Robot. Partner 3.0 // роботичний перфоманс //

Штефан Дьопнер [de_slo]

30/03 // 16:00 // Квартира 35, 2 поверх // Сергій Дацюк // лекція, розмова

30/03 // 18:00 // галерея Дзиґа // «Припущення» // група GAZ // куратор Катерина Рай // об'єкти, інсталяції //


// освітня програма

Через серію інтерактивних сесій ментори разом з наймолодшою публікою будуть розвивати віртуальні світи, створені великим фантастом, і спробують відповісти на питання Лема-філософа.


22/03 // 16:00 // Казки роботів і реальність нових технологій // інтерактивне інклюзивне заняття: роборука, roborace, 3D ручки //Сенсотека, вул. Уласа Самчука, 22

25/03 // 16:30// Львів з висоти пташиного польоту // майстер-клас від ГО «17»: картографування міських об’єктів за допомогою квадрокоптера

25/03 // 17:30 // Доповнена реальність: як технології розширюють наше світосприйняття? // зустріч з командою ELEKS та випробування окулярів доповненої реальності

30/03 // 17:00 // Футурологія: що це і для чого? Чим займаються футурологи і якими вони бувають? Лем як один із найвідоміших футурологів // розповідає Ігор Колесник, викладач ЛНУ ім. Франка

31/03 // 17:00 // Яким буде місто майбутнього? Що вдалося передбачити фантастам? // розповідає Олександра Сладкова, начальниця відділу урбаністики, ЛКП «Інститут просторового розвитку»


//Усі події: Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська 2а // спільно з «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО»//


Організатори: Мистецька рада «Діалог», Мистецьке об’єднання «Дзиґа»

Партнери: Міністерство культури України, Львівська міська рада, ДП «Державна агенція міжнародних конкурсів та мистецьких програм «АРТ-УКРАЇНА»,Інститут актуального мистецтва, Львів – Місто Літератури ЮНЕСКО, ГО «17», Інститут просторового розвитку, ELEKS, Перша Львівська Медіатека, Сенсотека.

Головний інформаційний партнер: Твоє місто ТВ

Медіапартнер: Science Ukraine

ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ