ПЕРМАНЕНТНІ ПРОКЕТИ

Чеський четвер про наркотики та інші залежності

В четвер, 10 листопада, в «Квартирі 35» відбудеться зустріч з чеськими соціальними працівниками Беткою Гавловою і Єндою Гавел на тему «Соціальна робота – наркотики та інші залежності, історії перемог та поразок» в рамках циклу зустрічей з чеськими фахівцями, митцями та ентузіастами в Дзизі.

Чеський четвер у ДзизіВечір проходитиме чеською мовою з українським перекладом. Початок щочетверга – о 18:30. Вхід – вільний.

Організатори про захід розповідають наступне: «Двоє молодих, енергійних і веселих соціальних працівників розповідатимуть про соціальне обслуговування в Чеській Республіці, головним чином про наркозалежність. Представлять нам найрозповсюдженіші в Чехії наркотики, розкажуть, як виглядає людина, яка їх приймає, про їх ефекти, наслідки та як їх приготувати :) Говоритимуть про те, що стало популярним в глибокі дев'яності після початку "п'янкої" свободи. Також поділяться знаннями про те, які речовини часто вживають найуспішніші митці, політики і підприємці, а які вдома виготовляє молодь у "глухих" селах, коли нудьгує. Говоритимуть про випадки зі своєї практики - декілька сумних, декілька веселих, а можливо, ще й розкажуть про веселі пригоди з Південної Америки, де працювали з дітьми з вулиці, або з експедицій по Ісландії чи Ізраілю з людиною на інвалідному візку.
А яка залежність у вас?»

Розклад зустрічей České čtvrtky Lvov / Чеські четверги Львів :

10.11.16: Бетка Гавлова і Єнда Гавел.
Соціальна робота – наркотики та інші залежності – історії перемог та поразок

17.11.16: Матоуш Грдіна.
Пропаганда – соціальні мережі – політичні маніпуляції – війна в Україні

24.11.16: Мілан Ґелнар і Зденко Павелка.
Література – журналістика – видавнича діяльність

1.12.16: Онржей Моравец.
Кінофестиваль – права людини – документальний погляд на Україну

8.12.16: Анежка Конечна і Матєй Геінзл.
Скрипка – гармоніка – фольклор – національний одяг та пісн

ІНІЦІАТИВНІ ПРОЕКТИ