www.dzyga.com
Українська(UA)English (UK)

Rednaxela (USA-CAN-DEU-BEL)

Almut Kühne − вокал (сопрано)
Elsa Gregoire – вокал (альт)
Peter Van Huffel – альт-саксофон
Matthias Mühller − тромбон
Nathan Bontrager − віолончель
Jan Leipnitz − барабани
Alexander Masymiw – гітара
 
almut kuhneAlmut Kühne − німецька джазова сопрано-вокалістка, композиторка та інтерпретаторка нової музики. Один з головних проектів Алмут - Dowland Waters базується на музиці композитора та лютеніста періоду англійського ренесансу John Dowland. В 2009 здобула нагороду Берлінського сенату, стала учасницею резиденції MUSIC OMI в передмісті Нью-Йорку з тринадцятьма іншими музикантами з різних країн Світу. Нещодавно Алмут записала два альбоми: «Silver White Archives» та «Ticho». Виступає соло, в дуеті (зокрема з Gebhard Ullmann та Anthony Coleman), у маленьких та великих гуртах в Європі, Сполучених Штатах та Мексиці.
 
 
 
gregoireElsa Gregoire − джазова альт-вокалістка, що народилась в Бельгії, переїхала до Нового Орлеану, а зараз живе в Німеччині. Навчалась грі на скрипці та віолончелі. Ступінь бакалавра джазового співу здобула в Королівській консерваторії Брюсселю. Співзасновниця колективуBrussels Vocal Project, композиторка та вокалістка у власному сольному проекті ELSA. Композиторка та авторка пісень до музичного проекту TREMULA. В 2013 здобула ступінь магістра в Дрезденській Вищій школі музики. Живе в Берліні, активно займається вокальною, композиторською та викладацькою діяльністю.
 
 
  
van huffelPeter Van Huffel – канадсько-бельгійський саксофоніст і кларнетист, який грає по цілому світу. Петер Ван Хоффель є одним із активних учасників сучасної імпровізаційної та експериментальної сцен. Він навчався в Торонто та Нью-Йорку, довго жив у Берліні.
Петер має кілька проектів як лідер та бере участь у різних джазових та експериментальних проектах як виконавець. Зокрема у власному хард-рок/фрі-джаз тріо Gorilla Mask, дуеті KRONIX з Алексом Максимівим, нью-йоркському тріо BOOM CRANE (разом із Michael Bates та Jeff Davis, берлінському The Scrambling EX (із легендарними Andreas Willers та Oliver Steidle). Крім цього, Петер бере участь у Meinrad Kneer Quintet, Scott Fields Freetet та проектах американського гітариста Dan Nettles.
2012 року Петер із проектом Peter Van Huffel & Alex Maksymiw Quartet виступали на «ДжазБезі» та здобули безліч теплих відгуків.
 
mullerMatthias Müller − німецький джазовий тромбоніст, найбільш відомий в імпровізаційній музиці, а також у сфері сучасної та театральної музики. Грати на тромбоні почав у віці 10-ти років; навчався в Університеті мистецтв Фолькванг у Ессені, де зробив свої перші кроки в імпровізаційній музиці. З 2001 грає з такими визнаними імпровізаторами, як: John Edwards, Mark Sanders, George Lewis, Johannes Bauer, Jeb Bishop, Tobias Delius, Olaf Rupp, Paul Lovens, Toshimaru Nakamura, Clayton Thomas, Michael Vorfeld, Axel Dörner та багатьма іншими. Мюллер виступав з турами в країнах Африки, Азії, Північної Америки та багатьох країнах Європи, записав більш ніж 20 Cds з власними проектами.
 
 
bontrager
Nathan Bontrager − знаний віолончеліст та викладач, переїхав зі США до Німеччини. Грає стародавню музику на бароковій віолончелі, експериментальну, імпровізаційну та традиційну музику. Професійно грає на віолончелі, альті, віола да гамба, гітарі, фіделі, бас-гітарі, піаніно, органі та перкусії. Має велику приватну студію в Нью-Гевені а також викладає в Foote School та New Haven Academy.
 
  

leipnitzJan Leipnitz − німецький джазовий барабанщик. Після багаторічних подорожей світом знову повернувся до Берліну та грає з усіма важливими джазовими іменами столиці. Кратики кажуть: «Коли Джен сідає за барабанну установку відбувається диво».

 
 
 
 
 
 
maxymivАлекс Максимів – канадський гітарист, українського походження. Народився в Торонто. Упродовж останніх 10 років, Максимів виступав і записувався з багатьма відомими виконавцями: Marcus Strickland, Dick Oatts quartet, Michael Vatcher, Stacy Dillard, Amsterdam Jazz Orchestra, Don Thompson, Kelly Jefferson. Також він пише музику для класичного ансамблю SOIL. Александр походить з музичної сім'ї, тому з дитинства грав на віолончелі, фортепіано та співав. Уроки гри на гітарі йому давав всесвітньовідомий гіарист Lorne Lofsky. Алекс закінчив джазову програму Гумберт-Коледжа в Торонто, здобув магістерський ступінь у Консерваторії Амстердаму, де навчався під керівництвом таких відомих гітаристів, як Peter Bernstein, Ben Monder та Jesse van Ruller. На додачу до цього Александр проводить воркшопи і майстеркласи.
2009 року Алекс став членом «JazzClub.Lviv», деякий час жив у Львові та грав із багатьма музикантами львівського джазового середовища. Зараз Алекс концертує всім світом, творить свої проекти та виступає як запрошений музикант.