www.dzyga.com
Українська(UA)English (UK)

Budniak / Bakovsky INTERMEDIUM QUINTET(POL-CUB-UKR)

Piotr Budniak – перкусія
Тарас Баковський– тенор-саксофон
Piotr Lipowicz – гітара
Roland Abreu – контрабас
Дмитро Бондарєв – труба

intermedium qintetКвінтет, заснований амбітними молодими музикантами Пьотром Будняком і Тарасом Баковським, несе свіжий струмінь європейського джазу. Його музика – це сучасний джаз, що поєднує різні національні традиції та інспірації, проте, основою є слов’янська музична енергетика.

До творення квінтету запрошено кращих інструменталістів-віртуозів з України, Польщі, Німеччини та Молдавії.

Пьотр Будняк – відомий польський джазових барабанщик і композитор. Ще у віці 15 років здобув друге місце на престижному конкурсі Jazz Juniors. Був переможцем та приймав участь у фестивалях Krokus Jazz Festiwal, Rck Pro Jazz Festiwal, , New Cooperation, Azoty Tarnów Jazz Contest, Jazz Bez (Україна), EuropaFest (Румунія)… 2012 року переміг у теле-шоу «Must Be The Music». Номінувався на премію «Fryderyk».

Співпрацював із такими виконавцями, як: Adam Sztabą, Mike Russell (США), Ori Dakari (Ізраїль), Dániel Vargą (Угорщина) та гуртами LemON, AmenBand, Animal House Project, Łukasz Kokoszko Trio, Kłos&Dąbrowski Project…

Його власний проект «Piotr Budniak Essential Group» став одним з кращих джазових гуртів 2015 року та впевнено виходить у топ польської джазової сцени.

piotrbudniak.pl

 

Тарас Баковський – молодий перспективний саксофоніст з Луцька. Є учнем одного з кращих польських саксофоністів Пьотра Барона. Переможець музичних конкурсів в Україні та Польщі. Навчався джазу в інституті музики ім. Глієра та у Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa в Нисі.

У 2012 році на фестивалі «Jazz Bez» заснував з учасниками фестивалю міжнародний колектив «Sonic Forecast». Співпрацював з Майклом Боуї (США), Франком Паркером (США), Маркусом Стріклендом (США), Карлом Фрієрсоном із гурту DePhazz (Німеччина), Майком Расселом (США). Зараз живе у Нисі та грає із провідними музикантами польської джазової сцени.

facebook.com/taras.backovskyy

 

Дмитро Бондарєв - відомий український джазовий трубач, родом із Донецька. Лауреат багатьох міжнародних музичних конкурсів. Дмитро – постійний учасник багатьох джазових фестивалів в Україні, Азії та Європі, зокрема «Флюгерів Львова» та «JazzBez».

Активно творить власні проекти. Працює в складі групи Acoustic Quartet, в проектах Євгена Пугачова, Сергія Бабкіна, Сергія Давидова, Jazz GANGSTREAM, Соаl Jazz Quartet… Співпрацював із Кузьмою («Скрябін»), Сергієм Бабкіним, («5'nizza»), Karl Frierson («De-Phazz»),Ігорем Закусом, Julian Tucker та ін…

Навчається, музикує та живе у Берліні.

facebook.com/dima.bondarev.58

 

Piotr Lipowicz - молодий польський джазовий гітарист.Завершив Музичну академію у Катовіцах. Живе та навчається у Австрії в Університеті музики та виконавського мистецтва у Граці. Активно концертує польщею та Європою у складі різноманітних колективів, зокрема: Animal House Project, The LAB, QUAARDVARKTET та ін.

soundcloud.com/piotrlipowicz

 

Roland Abreuконтрабасист, композитор та аранжувальник.Народився в Гавані. Музикою почав займатись в ранньому віці.Здобув освіту в одній з найвідоміших Музичних Консерваторій Куби - Guillermo Tomas Bouffartigues. Виступав на Jazz Plaza Festival, Borneo Jazz Festival Malaysia, Art Jazz Cooperation Lutzk/Ukraine та багатьох інших. Здобув перше місце в конкурсі Muzykalia та третє місце в Krokus Jazz Festiwal. Влаштовував шоу в Гавані з Wynton Marsalis та Cool and the Gang. Виступав на одній сцені з такими музикантами як Bobby Carcasses та AfroJazz, Michel Herrera та JovenJazz, Jadasni Portillo та Cause, Ernesto Camilo та Klazz Brothers. Їздити з музичними турами Європою згуртами Cuba Percussion та Yaqueline Castellanos group.