Alex Maksymiv project (USA-CAN-GBR-DEU)

Phil Donkin – контрабас
Peter Schlamb – вібрафон
Bodek Janke – барабани
Alexander Maksymiw – гітара

Алекс Максимів – канадський гітарист, українського походження. Народився в Торонто. Упродовж останніх 10 років, Максимів виступав і записувався з багатьма відомими виконавцями: Marcus Strickland, Dick Oatts quartet, Michael Vatcher, Stacy Dillard, Amsterdam Jazz Orchestra, Don Thompson, Kelly Jefferson. Також  він пише музику для класичного ансамблю SOIL.  Александр походить з музичної сім’ї, тому з дитинства грав на віолончелі, фортепіано та співав. Уроки гри на гітарі йому давав всесвітньовідомий гіарист Lorne Lofsky.  Алекс закінчив джазову програму Гумберт-Коледжа в Торонто, здобув магістерський ступінь у Консерваторії Амстердаму, де навчався під керівництвом таких відомих гітаристів, як Peter Bernstein, Ben Monder та Jesse van Ruller. На додачу до цього Александр проводить воркшопи і майстеркласи.

2009 року Алекс  став членом «JazzClub.Lviv», деякий час жив у Львові та грав із багатьма музикантами львівського джазового середовища. Зараз Алекс концертує всім світом, творить свої проекти та виступає як запрошений музикант.

alexandermaksymiw.com

Phil Donkin  – знаний  англійський контрабасист. Активний учасник багатьох  музичних  проектів.

Після закінчення  Ґілдголської школи музики та театру розпочалась його активна джазова кар’єра.

Творив джаз разом з Kenny Wheeler, Julian Arguelles, Tim Garland, Stan Sulzmann and Gwilym Simcock, John Abercrombie, Marc Copland, Bill Stewart, Greg Osby, Kurt Rosenwinkel, Chris Speed, Ari Hoenig й багатьма іншими.

Також грав з такими джаз-легендами Англії та США як Quincy Jones, Roger Kellaway and Eddie Henderson, Ben Monder, Kevin Hays, Adam Rogers, Mark Turner, Seamus Blake, Steve Cardenas, Bruce Barth, Edward Simon.

Наразі створено близько 50 записів.

www.phildonkin.com

Peter Schlamb – відомий американський вібрафоніст. Після закінчення New School University” в Нью-Йорк розпочалась його музичне успішне самоствердження. Грав й записував музику з багатьма музикантами. Зокрема, з David Binney, Mike Moreno, and Ben van Gelder.

Наразі керує гуртом “Electric Tinks” і є членом “Ben van Gelder Quintet”. На фестивалі Jazz Bez він гратиме в “Alex Maksymi project”.

peterschlamb.com

Bodek Janke – німецький барабанщик світового рівня. Переможець багатьох німецьких та міжнародних джазових змагань (“Internationale Drummer Newcomerfestival Aschaffenburg”, “Best European Musicians Contest beim Drums & Sounds”, “International Bucharest Jazz Competition”).

Працював й грав у таких проектах, як “Der Schäl Sick Brass Band”, “WDR Big Band Köln”. Грав з Olivia Trummer, Matthias Schriefl, Maria Palatine, Kristjan Randalu.

bodekjanke.de