Ark Ovrutski New York Quartet feat. Myron Walden (USA)

Ark Ovrutski – контрабас
Myron Walden – саксофон
Benito Gonzalez – фортепіано
Charles Goold – перкусія

Майрон Уолден – володар премії «Grammy», саксофоніст, що грає у проектах Вінтона Марсаліса, Роя Харгрува та Фредді Хаббарда.

Закінчив Manhattan School of Music. У 1993 році зайняв перше місце на конкурсі Чарлі Паркера, яке забезпечило йому виступи з Вінтоном Марсалісом і джазовим оркестром Лінкольн-центру.

Уолден почав свою професійну кар’єру з ансаблем Роя Харгрува, а потім виступав в «Smalls» з такими легендами, як Курт Розенвінкель, Едді Хендерсон, Кевін Хейс, Стівен Скотт, Грег Хатчінсон і Ерік Харланд. Уолден в основному грав свої власні оригінальні композиції в «Apex Trio» (Макфірсон, Брно, Уолден) і записав 4 сольні альбоми. Був учасником ансамблю Брайана Блейда і Octet New Jazz Composers, а також брав участь у записі двох платівок Фредді Хаббарда.

www.myronwalden.com

Арк Овруцький (Ark Ovrutski) – відомий український контрабасист, композитор і бенд-лідер, який нині проживає в Нью-Йорку.

Закінчив аспірантуру Ратгерського університету і докторантуру Університету Іллінойс по класу контрабаса.

За останні 12 років Арк Овруцький співпрацював з Кертісом Фуллером, Грегорі Портером, Кармен Ланді, Стівом Вільямсом, Ларрі Віллісом, Джевоном Джексоном, Стівом Слейглом, Джей Ді Волтером, Дудукою да Фонсека, Патіенс Хіггінс, Міхілом Борстлапом, Сінтією Скотт, Джимом Ротонді, Дональдом Едвардсом, Джеймсом Сполдінгом…

Спільно з американськими джазменами записав три диски, які отримали високі оцінки критиків, чим можуть похвалитися далеко не всі українські музиканти. Рецензії на альбоми опублікували журнал DownBeat, AllAboutJazz.com, The New York City Jazz Record, Cadence і багато інших. Всі альбоми фігурували в престижному JazzWeek Chart Jazz, де входили до ТОП 100.

www.arkovrutski.com