Debbie Cameron Project

Debbie Cameron – вокал
Mariusz Prasniewski – контрабас
Ігор Гнидин – барабани
Анастасія Литвинюк – фортепіано
Богдан Гуменюк – саксофон

Спільний проект легендарної джазової співачки Debbie Cameron та кращих джазових музикантів України та Польщі. Музиканти вже мали успішний тур в Україні і знову повертаються, щоб спільно творити під час фестивалю «Jazz Bez».

Деббі Камерон – вокалістка, чиє виконання та інтерпретації сповнені правдивого розуміння музики. Вона почала свою музичну кар’єру в Маямі як студентка музикантів, що потім стали групою Weather Report. Після того, як у 1980 р. переїхала до Данії, Деббі почала працювати на легендарній джазовій сцені – Montmartre JazzHouse. Там вона виступала з такими виконавцями, як Ben Webster і Dexter Gordon, і вдосконалила мистецтво надавати словам пісень їх справжньої емоційної сутності.

Ігор Гнидин – один з кращих джазових барабанщиків України, засновник етно-джазового гурту ShockolaD, Jazz Club Lviv, Львівської Школи Джазу та Сучасної Музики. 2010 року потрапив до вісімки стипендіатів від Kennedy Center, вибраних з-поміж музикантів із 59 країн. Переможець європейського конкурсу барабанщиків V-Drums . Грав разом із такими джазменами, як: Melvin Taylor, Michael Bowie, Frank Parker, Piotr Baron, Michal Jaros, Tomasz Dabrowski, Sheldon D’Silva, Mark Coffie…

Анастасія Литвинюк – джазова піаністка, співзасновниця гурту ShockolaD. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчалась в Анджея Ягоджінського. Разом з Ігорем Гнидином творять львівське джазове середовище. Із лютого 2009 р. є співзасновницею Jazz Club Lviv. Проводить багато джазових варштатів, зокрема Львівську Школу Джазу та Сучасної Музики. Є координатором відомих джазових варштатів Cho-Jazz у Польщі. Подружжя разом творить та бере участь у багатьох польсько-українських музичних проектах.

Маріуш Праснєвскі – польський контрабасист, випускник джазового відділу Академії музичних та драматичних мистецтв Південної Данії у м. Оденсе. Музичну освіту розпочав із гри на фортепіано. Концертує із багатьма відомими музикантами, зокрема такими, як: Joao Nascimento з Бразилії, Anders Mogensen, Francesc Cigna. Є учасником міжнародних проектів Entropy, Suburbia Surreal, Purple Noise та Orlando.

Богдан Гуменюк – саксофоніст, композитор аранжувальник, один з музикантів нового покоління. Співпрацював з багатьма українськими музикантами, такими як Святослав Вакарчук, Джамала, Mad Heads XL, Тіна Кароль та багатьма іншими. Брав участь в багатьох українських та європейських фестивалях, Jazz in Kyiv, Jazz Jamboree, Jazz Koktebel. Він також лауреат міжнародних джазових конкурсів та стипендіальних програм. Свій дебютний альбом записував у Нью-Йорку