Elek Istvan Quartet feat. Kriszta Pocsai (HUN)

Pocsai Kriszti – вокал
Elek István – саксофон
Ishtvan Gyarfas – гітара
Molnár Péter – контрабас
Cseh Balázs – барабани

Гурт провідних джазових виконавців Угорщини, в якому кожен є найкращим у своєму жанрі. Відчуття гармонії та балансування між звучаннями класичних джазових мотивів у поєднанні з елементами соула, латинської музики та фанку.

У цьому складі квартет  дебютував кілька років тому, одразу ж здобувши великий успіх як в Угощині, так і поза нею.

Елек Іштван – засновник квартету. За чотири десятиліття своєї джазової кар’єри був солістом у багатьох гуртах. Одним з проектів Іштвана був Deák Big Band, з яким він концертував по всьому світі (США, Скандинавські країни, ОАЕ, Східна Європа, Японія).

Крісті Покшай. Має академічну освіту. 1998 року закінчила джаз у відділі джазу музичної академії ім. Ференца Ліста. Викладає джаз у мистецьких та музичних школах по всій Угорщині. Крісті вже 10 років займається проведенням різноманітних джазових шоу для угорського радіо.

Поп, джаз, фанк – стихія її вокального звучання.

 

Іштван Гярфас – провідний угорський джазовий гітарист. Він має блискучу техніку, гарний гітарний звук і є обдарованим імпровізатором. Його захоплення джазом з друзями робить його вистави надзвичайно приємними та цікавими. Він грав з відомими музикантами у всьому світі, як Скотт Хейлітон і Кріс Поттер (саксофон), Ербі Манн (флейта), Бенні Грін і Джордж Дюк (фортепіано), Кен Пепловський (кларнета), Джиммі Вуде (бас), Ед Тігпен, Елвін Квін і Петро Ерскин (барабани).

Чотири роки був джаз-гітаристом року, виграв премію Габор Сабо угорської федерації джазу.

www.elekistvanquartet.hu

 

 

Pocsai Kriszti – vocal
Elek István – saxophone
Weisz János – piano
Molnár Peter – bass
Cseh Balázs – drums