Gadt/Chojnacki/Gradziuk Projekt (POL)

Anna Gadt – вокал
Zbigniew Chojnacki – акордеон, електроніка
Krzysztof Gradziuk – перкусія

Проект приїде із презентацією нового альбому польської джазової вокалісти Анни Ґадт під назвою «Renaissance». Цей альбом, інспірований ренесансною музикою та сповнений фрі-джазовими імпровізаціями на релігійні тексти, вже здобув багато позитивних відгуків від музичних критиків та поціновувачів джазу. Для опису їхньої манери виконання вживають термін «free renesans».
«Сучасна гармонія дисонансу, сонористика, відчуття часу і простору, а також оригінальний вибір та використання інструментів дозволяють перекласти ренесансний світогляд на новітню музичну мову», – пишуть критики.

Анна Ґадт (справжнє ім’я Anna Stępniewska) – вокалістка, викладачка, композиторка, яка шукає баланс між словом, мелодією та гармонією. Окрім співу у традиційному розумінні, шукає нестандартне звучання та нові виконавчі методи.

На своєму рахунку має 5 дисків. ЇЇ дебютний альбом був номінований на найпрестижнішу польську музичну «Fryderyk». Проривом на велику сцену для Анни стало гран-прі міжнародного конкурсу музикантів «Jazz Struggle», яке їй вручив Біллі Харпер. Анна Ґадт співпрацює з такими музикантами, як: Павел Микитин, Нікола Колодзєйчик, тріо RGG, з якими утворює Anna Gadt Quartet.

Анна є доктором джазового вокалу та викладає в Інституті Джазу в Катовіцах.

Кшиштоф Ґрадзюк – перкусист, що постійно шукає нового звучання та творить нову кольористику мелодій. Абстрактнійсть перкусійних тем у поєднанні з гнучкістю мислення та віртуозністю виконання, забезпечує Кшиштофу славу найбільш оригінальних перкусистів сучасної європейської музичної сцени.

Збіґнєв Хойнацкі – акордеоніст, імпровізатор. Музика та звукова структура для Збіґнєва є вільною і умовною, найважливіше – діалог і зустріч з іншою людиною. Свобода у техніках звуковидобування, дозволяють йому формувати свою музичну мову і, природно спілкуватись зі слухачем.

www.annagadt.pl