Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner (USA-DEU)

Jochen Rueckert – барабани
Joseph Martin – контрабас
Michael Moreno – гітара
Mark Turner – тенор саксофон

Німецький барабанщик Йохен Руекерт творитиме на фестивалі Jazz Bez музику вільних спільно з гітаристом Майком Морено, контрабасистом Джосефом Мартіном та легендарним саксофоністом Марком Тернером.

Йохен Рукерт – німецький барабанщик, який навмисне уникав формальної музичної освіти, що дуже цікаво відобразилось в написанні та звучанні його музики. Спільно з Марком Тернером продовжує гастролювати вже понад 7 років, досягаючи більшої глибини музичної взаємодії. Йохен також відомий своєю грою в тріо Марка Компленда (середина 2000 р.) і в гуртах Nils Wogram & Root 70, the Kurt Rosenwinkel Group. Виступав також з Джоном Аберкомбі, Ігназом Дінне, Метом Пінманом, Кеном Вернер і багатьма іншими відомими джаз виконавцями.

www.jochenrueckert.net

Марк Тернер вважається одним із найбільш видатних американських саксофоністів сучасного покоління. Його порівнюють із Джоном Кольтрейном та Варном Маршем. Його тріо Fly прославилося кращими альбомами у стилі post bop/neo bop. Марк працює з такими зірками сучасного джазу як Аарон Ґольдберг, Курт Розентвінкель, Девід Бінней… Його імпровізації охоплюють одразу декілька октав і вирізняються ритмічною складністю виконання. Саме це створює неповторний стиль Тернера.

www.markturnerjazz.com