Zamiratchi (POL)

Agata Zamirska – скрипка
Jan Mitoraj  –  гітара
Krzysztof Kuźnik – бас
Paweł Śmieciuch – перкусія

Zamiratchi – новостворений гурт, що поєднує в собі рок-музику з елементами джазу та фюжену. Їхня гра сповнена неймовірним відчуттям один одного. Скрипаль та гітарист володіють однаковим рівнем вираження та при цьому не конкурують. Вогненні та віртуозні соло, стриманий бас та чіткий ритм. Якщо ви спробуєте описати цю групу одним словом, то це буде “енергія”.

Agata Zamirska – скрипалька, композиторка, аранжувальниця, вчителька. Здобула вищу каличну освіту (скипка в Музичній Академії в Лодзі), і цього року закінчила факультете джазової скрипки в Музичній Академії в Катовіце. Вона одна з небагатьох скрипальок, що чудово грає соло в камерній або оркестровій класичній музиці, не кажучи вже про імпровізацію. Має величезний педагогічний досвід та чимало часу провела на сцені й в студіях звукозапису. Зачарована широко розумним джазом, фюжином, прогресивним роком, класичною та світовою музикою. Вплив цих стилів ви відчуєте на “Jazz Bez”.

Фіналістка Grand Prix Ladies Jazz Festival 2017. Отримала стипендію Міхайля Урбаняк. Співпрацює з багатьма музикантами, диригентами, оркестрами: Влоддек Павлік, Збігнєв Воддеккі, Кріс Шіттуллі, Януш Грювчак, Міхал Урбаняк, Джастіна Стецківська, Френк Паркер (відомий чиказький барабанщик), Оркестр Музичного Театру в Гливицях, Arte Creatura Theatre, Grzech Piotrowski World Orchestra, «The Backwards» (група відродження бітлів) та гранж-група «God’s Favorite Drug». Вона продовжує працювати з грутом “Myrczek and Tomaszewski Band”, з якою вона проводила концерти на фестивалі “Анджея Зауча” в Бидгощі, в літній академії джазу в Лодзі. З серпня 2017 року лідер групи Zamiratchi, перший концерт якого проходив під час фестивалю Ladies Jazz Festival 2017. Аґата виступала в Польщі та за кордоном – Італії, Словенії, Хорватії, Австрії, Франції, Данії та Швеції.

Ми впевнені, що Аґата стане майбутньою зіркою польської джазової сцени та з радістю докладаємось до її майбутнього успіху, запропонувавши проекту Zamiratchi концертну трасу Україною і Польщею.

Jan Mitoraj – вчитель, звукорежисер. Член і засновник багатьох музичних проектів, в основному в жанрі джазу, фюжен, прогресивного року та експериментальної музики. Він також закінчив джазовий факультет в Академії музики в Катовіцах. Його багатий етап досвід включає камерні концерти, клубні концерти, а також виступи на великих сценах та фестивалях в Польщі та за кордоном (Нідерланди, Угорщина та Словаччина, Фестиваль Metal Hammer 2015). Інтерв’ю з Яном опубліковані в Magazyn Gitarzysta, Top Guitar, а записи, які він зробив, лунали на радіо. Сцена – його стихія.

Krzysztof Kuźnik – закінчив Краківську школу джазу на факультеті басу. Неодноразово брав участь у Міжнародній академії джазу в Пулаві. Зараз навчається на факультеті джаз-басу в музичній Академії в Катовіце під керівництвом Адама Ковалевського. Член багатьох груп, наприклад “Sambor”, “Cukier Puder”, “Banda Edwarda”. Також Криштоф лідер гурту “Bubblehouse Trio”.

Paweł Śmieciuch –  закінчив факультет джазових барабанів в Академії музики в Катовіцах. Цікавиться багатьма музичними жанрами, такими як джаз, фьюжн, поп, і активно працює з музикантами світового класу як в Польщі, так і за кордоном. Він брав участь у багатьох  музних, театральних проектах. Грав джаз, рок та хеві-метал на Mystic Festival 2003 – концертні тури з топ-групами. Вчитель та засновник Drum Beat (Private Drum School). Працює над альбомом гурту “Parnas Brass Band”.

www.facebook.com/agigaczisounds