Brother Hill

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Brother Hill

09.12.2022 19:00

₴200
Запрошуємо на концерт Brother Hill 🎼
Brother Hill (Brett Hill) — співак, гітарист і перкусіоніст з Огайо, відомий своїм динамічним голосом і потужною сценічною віддачею. Виконуючи різноманітні твори, такі як оригінальні композиції з трьох власних альбомів до старосвітських народних пісень та пісень американської традиції Аппалачів, Хілл розкриває у своїх виступах бардівську делікатність та войовничу жорсткість водночас.
Гілл щойно повернувся зі сходу України, де він доставив медичну гуманітарну допомогу і виступив перед українськими військовими, що знаходяться на передовій. Події відбувались в рамках кампанії «From Ohio With Love», яку він заснував разом із колегою Бенею Стюартом у перший тиждень повномасштабного вторгнення в лютому. Завдяки гастролям з фолк-концертами по Америці, хлопцям вдалось зібрати понад 66 000 $ на потреби українців.
Брат Хілл виступає як фронтмен аппалачівського фолк-квінтету «Hill Spirits», а також як американський представник українсько-білорусько-американського фолк-проекту «Slavalachia». Проект об’єднує слов’янські та американські народні традиції задля зміцнення культурної солідарності і створення нових культурних мостів. Невдовзі він знову буде у Львові, щоб ще раз виступити перед своїм поверненням до Сполучених Штатів. Там Брат Гілл продовжить збір коштів на медичне обладнання для українських військових.

Деталі

Дата:
09.12.2022
Час:
19:00
Вартість:
₴200
Подія Категорія:

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464