Відкриття благодійної фотовиставки «Розлам Харків»

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Відкриття благодійної фотовиставки «Розлам Харків»

28 Лютого 19:00 - 21:00

Запрошуємо 28 лютого о 19:00 на відкриття благодійної фотовиставки «Розлам Харків».
«Розлам Харків» — художньо-документальна фотовиставка про урбаніцид — цілеспрямоване знищення міста: руйнацію цивільних об’єктів, терористичні дії проти мирного населення.
Світлини презентують реальні злочини РФ проти українського народу. У Харкові зруйновано вже більше ніж 11 тисяч об’єктів інфраструктури: житлові будинки, школи, лікарні, садочки, ресторани та кінотеатри. Мета виставки показати руйнацію одного з найбільших міст України через жорстокість і амбіційність російського диктатора.
Фотографії зроблені командою воєнних документалістів Інформаційного центру «Майдан Моніторинг» з 12 березня до 12 лютого 2023 року.
«Розлам Харків» вже експонували в Полтаві, Ужгороді, Бережанах, Збаражі, Варшаві, Бонні, Празі і Лондоні. На виставці також будуть проходити благодійні збори на потреби ЗСУ від Сергія Жадана («Авто для ЗСУ») та від ІЦ «Майдан Моніторинг» і ГО «Україна СОС». Під час відкриття один з найвідоміших сьогодні харків’ян Сергій Жадан зачитає свої вірші.
Виставка організована ІЦ «Майдан Моніторинг» і ГО «Україна СОС».
На відкритті виставки будуть присутні:
Сергій Жадан — український поет, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» і «Лінія Маннергейма». На відкритті Сергій зачитає свої вірші.
Автори фотографій — харків’яни, волонтери ІЦ «Майдан Моніторинг».
Олександр Шевченко — харків’янин, голова ГО «Україна СОС».

Деталі

Дата:
28 Лютого
Час:
19:00 - 21:00
Подія Категорія:

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464