(Українська) Флюгери Львова

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

(Українська)

11 травня, 14:00, Дворик ратуші

День Флюгерів Львова

Велика денна програма – це девять артистів та колективів різного жанру, які заповнять простір Дворику Ратуші. Серед виконавців організатори вже оголосили гостей:

 • казкове інді від кам’янець-подільських Zapaska
 • танцювальних дніпрян із соціальною повісткою у текстах Kurs Valut
 • відомих музикантів інді-сцени Львові із свіжим проектом MoonZoo
 • представника міської хіп-хоп ком’юніті Kickit – dj Shon
 • львівська фольк-група із казковими жіночими голосами Torban
 • першовідкривачі та король і королева драм’н’бейс вечірок Львова Derrick & Tonika
 • досвід і молодість джазових експериментів від MT Belveder Jazz Sekstet
 • магічна віолончель і приємний пошук у звучанні від відомого усім нам Володі Bedzvin

Новим на фестивалі буде інтерактивне представлення міських спільнот, які займаються розвитком культури у Львові в різноманітних її проявах. Це будуть, зокрема, арт-простір Soma, магазин-майстерня Щось цікаве, майстерня-простір Цех, студентська галерея Це, галерея-батярня Правда б, формація вуличних художників та галерея Фарбований лис, diy-бренди Вачока і Ремаркет, вініли від Вініл Клуб, інсталяції від лабораторії ресайклінгу Zelenew і Oleksii Konoshenko та інші.

11 травня, 23:00, підвали монастиря Бернардинів (Музей Ідей)

Безсоння Флюгерів Львова

Новим акордом стане вечірка-шоукейс Безсоння Флюгерів із локальною електронною музикою у підвалах монастиря Бернардинів – в Музеї Ідей. Її співорганізатори – представники міських спільнот, які займаються розвитком нічного життя Львова.

 • Bedroom talks 23:00 – 00:00
 • Chetty Thomas (420 AM) 00:00 – 01:30
 • Mike Trofimov b2b Roman Kapiy (Abend, 420 AM) 01:30 – 03:00
 • Special Guest 03:00 – 04:30
 • Lstn (Dzvin, Zavtra) 04:30 – 06:00

12 травня, 10:00, Дворик ратуші

Прокидання Флюгерів Львова

Збережеться традиція Прокидання недільного ранку. Цього року будити місто буде одразу два музичні колективи, які організатори оголосять у четвер, 11 травня.

Цього року будити місто буде фрі-джазовий колектив музикантів з України та Америки Mark Tokar Trio.

Марк Токар — джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival. У складі його групи цього разу — джазові музиканти: саксофоніст Михайло Балог та барабанщик Олексій Артемов (NYC). До тріо також долучиться саксофоніст Микола Лебедь (Ghost Cities). Він також відомий як учасник гурту H.Soror та Selma.

«Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — говорить Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які , в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».

Зірками прокидання будуть майстрині поетичного голосу та тонких музичних енергійТЕЛЬНЮК: Сестри з програмою обраної української поезії, виконаної у рок-форматі. У репертуарі Сестер – пісні на вірші Т. Шевченка, П. Тичини, С. Жадана, Є. Маланюка, Б.-І. Антонича, В. Стуса, Л. Костенко, О. Забужко та інші.

Флюгери завершаться недільного обіду цьогоріч великою джем-програмою, яку координуватиме музична школа Vedel School, участь у ній можуть взяти всі охочі за попередньою реєстрацією.

 

 

 

 

 

(Українська) Продаж квитків

KASA.IN.UA ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ФЛЮГЕРИ

 

(Українська)

Організатори:

 

Генеральні партнери та гарантія доброго звуку: