Jazz Bez 2017. То яким був зимовий джаз?

В період з 1 по 10 грудня музика вільних лунала у 16 містах Польщі та України (Київ, Харків, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Ужгород, Дрогобич, Стрий, Краматорськ, Варшаву, Вроцлав, Перемишль, Львів Люблін, Білосток та село Новиця). 60 музикантів з США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України мали змогу відкрито завядки імпровізації познайомитись з нами – слухачами.  Ми були небайдужі до цієї музики, і, звісно, виконавці не могли цього непомітити…

“Натхненні публікою” – так відповідала в гримерці більшість музик на питання про те, як вони відчувають себе після концерту.

 

 

 

 

Фотограф: Ростислав Павлик

Фестиваль «Jazz Bez» привозить тих виконавців, які зараз творять світовий джаз й допомагають творити цю музику іншим. У рамках фестивалю в Арт-Центрі “Дзиґа” проводились також майстер-класи від відомого джаз проекту Jochen Rueckert Quartet feat. Mark Turner для всіх бажаючих, а також учнів Львівської школи джазу та сучасної музики.

Майстер-клас в Дзизі. Фотограф: Ростислав Павлик 

Найкраще з преси:

У Львові знову джаз! (Zaxid.Net)

Глибоке дихання Jazz Bez’у (Збруч)

ХVII International music festival “Jazz Bez” (LVIV TODAY)

+ https://issuu.com/lvivtoday/docs/lviv_today_23106_20-_20screen (Журнал Lviv Today)

Мар’яна Садовська привезла на «Jazz Bez» архаїчну українську пісню (Zaxid.Net)

Як пройшов Jazz Bez 2017 у Тернополі? (Від Тарнополя до Тернополя)

В Киеве выступят 27 джазовых музыкантов со всего мира (Realist)

#Рекомендуємо: Jazz Bez 2017 (Old Fashioned Radio)

Джазовий Дрогобич (Збруч)

Блюзовый дневник. Отход в сторону Ренессанса, или Что ловить на Jazz Bez (Фраза)

 

Фотограф: Ростислав Павлик

Фотограф:Віталій Маріаш

Фотограф:Поліна Павлова

 

Звичайно, ми неймовірно дякуємо всім спонсорам, партнерам й організаторам проекту “Jazz Bez” за те, що вони були раді й  готові плідно й натхненно втілювати фестиваль у життя.

Організатори:  Польський Інститут у КиєвіПосольство Австралії в Україні, Генеральне консульство Республіки Польща у ЛьвовіЛьвівська Міська Рада,  Львівська Обласна Держадміністрація , Львівська Обласна Рада, LEM station(Львів), Інститут Актуального Мистецтва (Львів), Генеральне консульство Угорщини у місті Ужгород, Фундація «Transkultura» (Україна-Польща),Music:LX | Luxembourg Export OfficeГенеральне консульство Республіки Польща в Луцьку,  Centrum Kulturalne w PrzemyśluCentrum Kultury w Lublinie,Warsztaty Kultury (Люблін), Fundacja Polski Jazz , Луцький джазовий клубджаз клуб «Джем» (Рівне), мистецьке об’єднання «Коза» (Тернопіль), Арт-клуб «Шинок»(Тернопіль), Громадське об’єднання «Вірменська 35» (Львів), Мистецька рада «Діалог»Polish Tourist OrganisationНезалежний культурний центр «Indie» (Харків), Харківська правозахисна група (Харків), Галерея Ілько (Ужгород), Radio KotermakДрогобицька Міська Рада, Old Fashioned Radio, Old Fashioned Bar 32 (Київ), ВАТ “Троттола”, Львівьска Обласна Філармонія та Інститут актуального мистецтва.

Ексклюзивні медіа-партнери: Радіо Люкс, Zaxid.Net, 24 Канал, Радіо Максимум, Zbruč.

Медіа-партнери: от-от.lviv.ua, Варіанти, Lviv Today, 032ua.

Онлайн-партнер: Old-Fashioned Radio.