Остап Дроздов – МАЧ день 29

Остап Дроздов

Журналіст, телеведучий, письменник. Автор романів під назвами «№1» та «№2». Має провокаційний імідж, українська Вікіпедія подає про нього суперечливу інформацію.
«Свій перший роман Остап Дроздов анонсував підзаголовком «роман-вибух». У дебютному тексті він і справді наближався до межі відвертості, розповідаючи про дитинство, підлітковість і ставлення до соціуму. Наближався, але ніколи її не переступав, немов відкладаючи все найсмачніше і найскандальніше на потім.

У романі №2 охочіше говорить більше про інших, аніж про себе, хоча конфронтація протагоніста його роману з обмеженим і агресивним середовищем, має реальні підстави поза межами авторської уяви і паперових сторінок.

Письменникові Остапові Дроздову тісно й у форматі роману, так як журналісту мало місця в телевізійних студіях. Прагне заповнити собою всіх і вся, прагне виговоритися, розповісти безліч історій, які врешті-решт приречені поєднатися в потужний хор голосів.

У моменти цілковитої анемії вітчизняного письменства Дроздов виглядає і трікстером, і провокатором, і останньою надією на повернення пасіонарності в літературу” — пише літкритик Андрій Дрозда.

У журналістиці з 1998 року. Працював кореспондентом газети «Поступ», заступником головного редактора «Аргумент-газети», головним редактором тижневика «Аргумент-влада». З 2007-го — автор та ведучий авторської політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK. А із 2014-го — автор та ведучий хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK. Гостями програми є головні українські ньюсмейкери тижня.