Виставка Андрія Сагана “Точки. Кола. Смужки”

Це те макро і мікро, що нас оточує – точки, кола, смужки.
Центральний об’єкт – є та точність і виразність, що кричить про себе на фоні всього. Танець первинного творіння, збереження і руйнування в безкінечному просторі. Космічна свідомість наповнена екстатичною атмосферою жіночого та чоловічого початку (перша енергія).

Рух твориться зв’язком елементів в ньому, які складають дійсність. Ця дійсність безмірна (неосяжна), і тоді це стає ритмічною повторюваною одночасною роботою (орнаментом).

Відбувається взаємодія мікроконтрастів. Зібратися в точці – невід’ємна умова самого процесу. Імпульс творчого розуму оживає, надає поштовху та протистояння. Характер задає смуга.

Немає ніякого «до». Поштовх вже відбувається. Народження – результат розширення всесвіту, безкінечності геометричних простих форм.

На відкритті виставки відбудеться перформанс від об’єднання NAZVA.

NAZVA – це Andrey Sagan (художник), Pavlo Gots (актор), Ярослав Яровенко (музикант). Разом вони застосовуючи знання із різних сфер, поєднують літературу, фолк, сучасне медіа-мистецтво, різностильову музику і театральні практики для демонстрації різноманітних хвилюючих тем. Проект не обмежує себе ні у форматі простору, ні у визначенні музичних інструментів, ні у стилі візуалізації і жанрі. Тому потрапивши на концерт об’єднання “NAZVA”, глядач завжди споглядає індивідуальний, оригінальний і цілісний продукт-виставу.
Soundcloud:
https://soundcloud.com/user-430966044/sets/nazva-2019