«Розлам Харків» — художньо-документальна фотовиставка про урбаніцид — цілеспрямоване знищення міста: руйнацію цивільних об’єктів, терористичні дії проти мирного населення.

Світлини презентують реальні злочини РФ проти українського народу. У Харкові зруйновано вже більше ніж 11 тисяч об’єктів інфраструктури: житлові будинки, школи, лікарні, садочки, ресторани та кінотеатри. Мета виставки показати руйнацію одного з найбільших міст України через жорстокість і амбіційність російського диктатора.

Фотографії зроблені командою воєнних документалістів Інформаційного центру «Майдан Моніторинг» з 12 березня до 12 лютого 2023 року.

«Розлам Харків» вже експонували в Полтаві, Ужгороді, Бережанах, Збаражі, Варшаві, Бонні, Празі і Лондоні. На виставці також будуть проходити благодійні збори на потреби ЗСУ від Сергія Жадана («Авто для ЗСУ») та від ІЦ «Майдан Моніторинг» і ГО «Україна СОС». Під час відкриття один з найвідоміших сьогодні харків’ян Сергій Жадан зачитає свої вірші.

Виставка організована ІЦ «Майдан Моніторинг» і ГО «Україна СОС».

На відкритті виставки були присутні:

Сергій Жадан — український поет, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» і «Лінія Маннергейма». На відкритті Сергій зачитає свої вірші. 

Автори фотографій — харків’яни, волонтери ІЦ «Майдан Моніторинг».

Олександр Шевченко — харків’янин, голова ГО «Україна СОС».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *