В час війни Кредобанк не забував про внутрішні традиції. Так на початку червня банк скромно відзначив сімейне свято – KredoFamilyDay. В рамках святкування якого діти працівників банку та діти, які проживали у КредоПрихистку малювали своє бачення «Сміливості». Діти у своїх малюнках зобразили вдячність за допомогу та підтримку — військовим Збройних Сил України, громадянами Польщі і Європейського Союзу та навіть собаці Патрону. Отримавши більше ніж 70 малюнків, ми вирішили, що їх повинен побачити світ.

Саме тому Кредобанк організовує благодійну виставку дитячих малюнків «Сміливість бути поруч».

Усі малюнки вдалося оцифрувати та створити з них постери, які кожен з вас може побачити на виставці у м. Львові та у м. Варшава.

Ці постери не лише можна побачити, їх можна й придбати, тим самим долучитися до збору коштів для потреб дітей, які постраждали в наслідок війни.

Чекаємо вас вже на цих вихідних у арт центрі «Дзиґа», квартира 35, де представлена частина робіт. Слідкуйте за подією у Facebook.

Усі роботи ви можете переглянути та придбати за посиланням – https://kredoposter.prom.ua/ua/ . Тим самим ви не лише долучаєтесь до збору коштів , а ще потішите тих діток, які малювали, адже вони теж хочуть бути корисними та своїми вчинками наблизити Україну до перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *