Благодійний концерт “Dj Rief, Chocka, Zombo,Тулим”

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Благодійний концерт “Dj Rief, Chocka, Zombo,Тулим”

14 Травня 17:30 - 19:30

Безкоштовно

Ми летимо!

Приблизно за місяць до початку повномасштабної війни з росією ми із @doctor.zombo та @riefchocka максимально душевно і качово провели презентацію нашої ЕР “Золоті часи” у @dzygalviv

14 травня ми збираємось тим же складом, на тому ж місці для благодійного виступу, щоб зробити свій внесок до перемоги.

Вхід на концерт: вільний донат.

З початку російської агресії, ми просимо НАТО закрити наше небо, або надати нам винищувачі. Але уряди світових країн бояться ескалації та виходу конфлікту за територію України. Враховуючи таку геополітику, держава зараз не може купити літаки. Але, як виявилося, це можемо зробити ми всі – міжнародні процедури ринку зброї дають таку можливість.

Загалом ініціатива “Купи мені бойовий літак” йде від українських бойових льотчиків, які точно знають як максимально ефективно використати літаки для перемоги. Увесь процес збору відбувається законно та прозоро.

Здається, що зібрати кошти на літак – це нереально. Але насправді це не так. Один новий МіГ-29 коштує близько 20 млн доларів. Проте у світі є доволі багато літаків моделей Су та Міг, які не використовуються за призначенням, і власники таких літаків готові продати їх за нижчими цінами. Вартість «вживаних» потрібних нам літаків коливається від $1 до 5 млн (розглядаємо лише не демілітаризовані літаки).

Чекаємо вас на місці
Найсоковитіший хіп-хоп гарантуємо!

Design by @bonishkoart
Pic by @olegkozytskyi

Деталі

Дата:
14 Травня
Час:
17:30 - 19:30
Вартість:
Безкоштовно
Подія Категорія:

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464