Концерт від Яківа Цветінського та Дніпровський Джазовий Десант

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Концерт від Яківа Цветінського та Дніпровський Джазовий Десант

31.07.2022 19:00 - 20:30

₴200

Дніпровський Джазовий Десант – несподіваний реюніон трьох музикантів з Дніпра, які тривалий час були центровими представниками сучасної джазової сцени в місті, але з часом роз’їхались по різних куточках України.

З-за таких обставин і у воєнний час, ця зустріч не може обійтись без концерту у Львові. До дніпровських музикантів долучаться і львівські топові джазмени – Тарас Кушнірук та Андрій Арнаутов.

В концерті прозвучить авторська музика написана під час війни, відомі та менш відомі джазові стандарти. Яків Цвєтінський – український джазовий трубач та композитор. Фулбрайтівський стипендіат, випускник Western Michigan University (м. Каламазу, США) та академії музики у м.Дніпро. Учасник міжнародного ансамблю програми Focusyear в 2020-2021 роках, що базується в м. Базелі, Швейцарія. З Focusyear Band виступав разом з Куртом Розенвінклем, Хорхе Россі, Давідом Віреллесом, Вольфгангом Мушпілем, Інгрід Дженсен, Беном Ван Гелдером та багатьма іншими.

Повний склад: Яків Цвєтінський – труба Владислав Грудніцький – фортепіано Дмитро Литвиненко – барабани Тарас Кушнірук – гітара Андрій Арнаутов – контрабас

Деталі

Дата:
31.07.2022
Час:
19:00 - 20:30
Вартість:
₴200
Подія Категорія:

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464