Презентація книги “Солодке життя” Романа Малиновського

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Презентація книги “Солодке життя” Романа Малиновського

12 Березня 18:00 - 19:00

«Солодке життя» — збірка оповідань, об’єднаних настроєм та сюжетними спіралями. У «Двадцяти п’яти днях» Лука сідає в крісло перукарки в еміґрантському кварталі Берліну. Вони говорять різними мовами, і єдиний спосіб порозумітися — жести та доторки. Їхня внутрішня мова веде їх за собою, аж поки настає двадцять п’ятий день. У «Каїрському експресі» Давид подорожує трансконтинентальним потягом і везе до кінцевої станції таємний вантаж. Проте комфортний перебіг цієї мандрівки під загрозою. У «Списанні» дівчина отримує термінове завдання: «Зрештою, кому ще могли довірити цю справу», — думає вона, почувши наказ. Щоб виконати його, вона йде на зустріч із Теракотовим.

Тринадцять історій, які нуртують внутрішніми драмами, переживаннями, пристрастю, люттю, обожнюванням. Оповідання мироточать смаками — солодкими і не тільки. Вони кінематографічні: читаючи, ви наче відчуватимете простір фізично — тканини, кольори, відтінки, поверхні.

Ця книжка повна загадковості та грайливості, тривоги, але й повітряної легкості. «Солодке життя» запрошує до гри, до подорожі літаками і потягами, кімнатами і будинками, мегаполісами і континентами. Закликає до мандрівки безмежним, неохопним космосом людської природи. Довіритесь героям — вони стануть вашими провідниками і вкажуть шлях у вигадливому лабіринті історій.

ПРО АВТОРА:

Роман Малиновський ― письменник, автор книжки оповідань «Солодке життя», яка вийшла 2021 року у видавництві Meridian Cernowtitz. Засновник видавництва «Вавилонська бібліотека». Його оповідання надруковані у «Mayday Magazine», «The New England Review», «Harper’s Bazaar Ukraine», «Apofenie», «Versopolis» та інших виданнях. У 2023 році збірка «Солодке життя» була опублікована польською мовою у видавництві Galeria Literacka. Оповідання перекладені та опубліковані у Німеччині, Австрії, Нідерландах та США. Автор проєкту MONO присвяченого літературі пограниччя. Учасник письменницького симпозіуму «Home/Land/s» та стипендійної програми польського Міністра культури та національної спадщини Gaude Polonia.

Андріана Чуніс ― художниця, ілюстраторка та дизайнерка. Працює у різних напрямках дизайну, передовсім у графічниому дизайні та ілюстрації. У 2017 році увійшла в збірку 24 сучасних фешн ілюстраторів світу «New Fashion Illustrators» by Dopress Books.

Деталі

Дата:
12 Березня
Час:
18:00 - 19:00
Подія Категорії:
,

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464