Leonid Petkun Jazz Group feat. MishaMendelenko

Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Leonid Petkun Jazz Group feat. MishaMendelenko

5 Березня 19:00 - 21:00

Запрошуємо на концерт від Leonid Petkun Jazz Group feat. MishaMendelenko з програмою CULTURE.
«CULTURE» покликана відобразити у музиці характер України і українців, зобразити міста, переживання, почуття і надії. Музика не має жанрово стильових обмежень, але в той же час вона об’єднує у собі риси джазу, року і електроніки.
Леонід Петкун та прогресивний МихайлоМенделенко (Київ) представлять авторські твори Леоніда Петкуна. У концерті також будуть приймати участь Борис Кузьменко (Чернігів) і Дмитро Зуєв (Львів/Маріуполь).
Леонід Петкун співпрацював з Eric Wortham, Frank London, Андрієм Арнаутовим, Ярославом Казмірчуком, Тарасом Кушніруком, Деннісом Аду, Костянтином Горячим, Владом Грудницьким, Яковом Цвєтінським, Миколою Кістєньовим, Ростиславом Войтко, Юрієм Середіним та багатьма іншими відомими музикантами. Учасник міжнародних джазових фестивалів: Jazz Bez, Leopolis jazz fest, Флюгери Львова, ArtJazz fest та багатьох інших.
Михайло Менделенко – молодий, але вже досвідчений джазовий гітарист та композитор. Крім своїх проектів, Михайло виступає як сайдмен у багатьох проектах, учасник Jazz in Kyiv Band. Кілька років тому випустив дебютний альбом у рідкісному для України форматі органно-гітарного тріо.
Склад:
Леонід Петкун – барабани і тарілки;
Борис Кузьменко – клавішні;
Дмитро Зуєв – бас;
Михайло Менделенко – гітара.
Коли? 5 березня о 19:00
Вартість – 250 грн. (квитки на вході) 

Деталі

Дата:
5 Березня
Час:
19:00 - 21:00
Подія Категорія:

Місце проведення

Артцентр “Дзига”
вул. Вірменська, 35
Львів, Ukraine
+ Карта Google
Телефон:
0676727464